Call Of Duty Serileri Bağlantılı Mı ?

Pitfall

Hectopat
Daha fazla  
Merak ettiğim bu arkadaşlar COD serilerinden hangileri arasında bağlantılar var ve nasıl bir sıra ile oynanmalı? Özellikle Ghost'un diğer serilerle bağlantısı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk 3 oyun İkinci Dünya Savaşı'yla ilgili ama Call Of Duty 4(Modern Warfare), Call Of Duty 6(Modern Warfare 2) ve Call Of Duty 8(Modern Warfare 3) hikayeleri birbiriyle bağlantılı.
Ayrıca Call Of Duty 5(World At War) da İkinci Dünya Savaşı'yla ilgili.
Emin olmamakla birlikte Ghost'un da Modern Warfare serisinin devamı olduğunu düşünüyorum.
Daha sonra Black Ops serisi çıktı. Bunlar da kendi içinde ayrı bir seri.
Benim önerim şu: Önce İkinci Dünya Savaşı oyunlarını oyna. Yani COD(1-2-3-5). Daha sonra Modern Warfare serisini ve Ghost'u oyna COD(4-6-8-10). Sonra Black Ops yani COD(7-9-12).
En son olarak da Call of Duty: Advanced Warfare ve Call of Duty: Infinite Warfare oyunlarını oynamanı öneririm.

Hatam varsa kusura bakmayın, eskiden çok ilgiliydim bu serilere karşı fakat uzun süredir oynamıyorum.

Ghost'ta kadar iyidi ama sonra bozdu seri. Bf 1.dünya savaşında döndü fakat Activision inadını kırmadı, kendi kaybetti tabi. Şu sıralar WW2 ile uğraşıyorlarmış. Hayırlısı ama pek bir şey beklemiyorum keza oyun iyi bir deneyim ve full içeriği 300TL+ den fazla tutuyor ve bir oyuna bu kadar vermek saçmalıktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı