Call of Duty serisi Online için hangisi oynanır?

AdemFerr

Centipat
Daha fazla  
CoD serisinde Online olarak hangi oyunun alınıp oynanması güzel olur. Server'ları olsun grafik olsun hangileri şu an en iyi?

Ben de almak istiyorum fakat Battlefield ile CoD arasında kaldım. MW2 çok hoşuma gitti ama 600 TL'ye değer mi bilmiyorum fikirlerinizi merak ediyorum.

Ben de almak istiyorum fakat Battlefield ile CoD arasında kaldım. MW2 çok hoşuma gitti ama 600 TL'ye değer mi bilmiyorum fikirlerinizi merak ediyorum.

Ben alırsam MW serisini Remastered olmayanları alacağım. Beğeni oranı daha çok daha düşük ilk oyunlara göre çünkü. Beklentileri karşılamamışsa ilk oyunları da gayet satın alınabilir demektir heleki bu ekonomide o fiyat farkıyla.

MW 2019 veya Black Ops Cold War önerebilirim. Ama bana göre en iyi MP'i olan CoD oyunu MW2(2022) versiyonu.

CoD MW2'de oyuncular gerçekten çok iyi oynuyorlar. Zamanla alışmanız gerek ama o alışma sürecinde oyundan nefret bile edebilirsiniz. Eğer dayanabilirseniz MW2 600 TL'ye bence değer. Ayrıca MW 2019'u da alabilirsiniz, onunda serverları hala dolu.

MW 2019 veya Black Ops Cold War önerebilirim. Ama bana göre en iyi MP'i olan CoD oyunu MW2(2022) versiyonu.

CoD MW2'de oyuncular gerçekten çok iyi oynuyorlar. Zamanla alışmanız gerek ama o alışma sürecinde oyundan nefret bile edebilirsiniz. Eğer dayanabilirseniz MW2 600 TL'ye bence değer. Ayrıca MW 2019'u da alabilirsiniz, onunda serverları hala dolu.

600 TL bence hiçbir oyuna değmez. Ben şahsen Remastered olmayanları almayı düşünüyorum hocam. Multiplayer serverları Remastered olmayan versiyonları ile aynı değil mi?

600 TL bence hiçbir oyuna değmez. Ben şahsen Remastered olmayanları almayı düşünüyorum hocam. Multiplayer serverları Remastered olmayan versiyonları ile aynı değil mi?
bahsettiği Modern Warfare II. Modern Warfare 2'den farklı. MW2 olan tek oyunculu ve 2009 MW II olan multiplayer 2022'de çıkmış. call of duty warzone 2.0 steam'de ücretsiz ve 2022'de çıkanın sadece battle royale bölümünü oynayabiliyorsun.

Bahsettiği Modern Warfare II. Modern Warfare 2'den farklı. MW2 olan tek oyunculu ve 2009 MW II olan multiplayer 2022'de çıkmış. Call of Duty Warzone 2.0 Steam'de ücretsiz ve 2022'de çıkanın sadece Battle Royale bölümünü oynayabiliyorsun.

Yani eski MW serisinse multiplayer yok mu?

Geri
Yukarı