Call of Duty serisini hangi sırayla oynamalıyım?

PathFinder0

Centipat
Yer
Grove Street
Daha fazla  
Battlefield serisini bitirdim şimdi sıra Call of Duty serisinde fakat daha önce hiç Call of Duty oynamadım. Bütün oyunlar değilse hangileri birbiriyle bağlantılı mı hangi sıra ile oynamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birbiriyle bağlantısı yok black ops, modern warfare ve 2. dünya savaşını konu alan cod1-2-3 serileri ayrı oyunlar. Kendi içlerinde bağlanıtsı var fakat diğer seriler bağımsız

COD 1, 2, 4: Modern Warfare(Remastered hali var), 5:World at War, Modern Warfare 2(Remastered hali var), Modern Warfare 3, Black Ops, Black Ops 2, Ghosts, Advanced Warfare, Infinite Warfare, WW2, Modern Warfare: 2019, Black Ops Cold War

Arada bazı çürükler atılmıştır :)

modern warfare ve black ops gibi serileri peş peşe oynayabilirsiniz ama ben sıfırdan başladığımda oyunların çıkış tarihine göre sırayla oynamıştım ve büyük keyif almıştım. eğer zamanınız ve oyunları elde etme imkanınız kısıtlı değilse çıkış tarihlerine göre sırayla gitmenizi önerirdim

Modern Warfare serisi ve Black Ops'un ilk iki oyunu birbiriyle bağlantılı. Diğerlerinin hiçbir bağlantısı yok.

1) 2009 World at War, World at War 2 (Son çıkan.)
2) Modern Warfare 2019, MW1, MW2, MW3 (1,2 ve 3'ü remastered versiyonlarını tavsiye ederim eğer sisteminiz izin veriyorsa.)
3) Ghost
4) Black Ops 1, 2, Cold War (Sistem izin veriyorsa.).
5) Doymazsan İnfinite War, Advenced War falan var ama güzel değiller.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı