Call Of Duty hangi sırayla oynannmalı?

Burakv2

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Uzun zaman önce COD serisini oynamıştım. Ancak şu an hikayesini falan unuttum. En baştan başlamak istiyorum. Yeni çıkan oyunları dahil en baştan sırasıyla hangi oyunları oynamalıyım? Sadece bilgisayar sürümleri olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Uzun zaman önce COD serisini oynamıştım. Ancak şu an hikayesini falan unuttum. En baştan başlamak istiyorum. Yeni çıkan oyunları dahil en baştan sırasıyla hangi oyunları oynamalıyım? Sadece bilgisayar sürümleri olmalı.
Hikaye istiyorsanız:
1)COD MW
2)COD MW2
3)Black ops(şahsen ben MW3'ü fazla sevemedim fakat hikayeyi tamamlamak istiyorsan onu oynarsın)
4)Black Ops 2
5,6,7,8 sana kalmış. Sonraki oyunlarda devam eden bir hikaye yok.

Modern Warfare zaten 4. oyun oluyor. Arada 5. oyun olarak World at War çıktı ama çok alakasız o yüzden onu atla. Modern Warfare'dan sonra MW2 ve MW3'ü oynarsın. Şimdiye kadar gördüğüm en güzel COD BO II bu arada. O yüzden bunlardan sonra BO'u ve BO II'yi oyna bence. Başka oynanacak oyunu da yok zaten diğerleri birbirinin kopyası saçmalıklarla dolu.

@Burakv2 Hocam zaten bir eski savaş bir modern savaş atmoseferini tadarak oynanmalı diye önerdim. Yoksa sürekli eski savaş ve sürekli modern savaş olarak oynanılırsa baymaya başlar. Film sezonu gibi düşün yani öyle oynanması daha tatlı oluyor. Bu arada sakın COD: WAW'ı atlama çünkü oradaki karakter ile BO1 oyunundaki karakter arasında bağlantı var. Dediğim şekilde oyna.

@Burakv2 Hocam zaten bir eski savaş bir modern savaş atmoseferini tadarak oynanmalı diye önerdim. Yoksa sürekli eski savaş ve sürekli modern savaş olarak oynanılırsa baymaya başlar. Film sezonu gibi düşün yani öyle oynanması daha tatlı oluyor. Bu arada sakın COD: WAW'ı atlama çünkü oradaki karakter ile BO1 oyunundaki karakter arasında bağlantı var. Dediğim şekilde oyna.
Teşekkür ederim hocam çok yardımcı oldunuz

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı