Call of Duty vault upgrade alınırsa vault sürümü gelir mi?

Furkan_sss

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte RTX 3060 TI Gaming OC
GIGABYTE H610M H 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI D-Sub mATX Anakart
Intel i3-12100F Dört Çekirdek 3.30 GHz İşlemci
G.Skill (2x8GB) Ripjaws V Gaming Serisi 3200 MHz
Birkaç gün önce Modern Warfare 2 aldım 999TL'ye ama arkadaşım 800 TL verip vault upgrade almış. Şimdi ben aynı şeyi Modern Warfare 3 vault upgrade alıp yapsam, oyunun vault sürümüne sahip olur muyum? Arkadaşım daha önce MW2 almadı direkt vault upgrade aldı.

Birkaç gün önce Modern Warfare 2 aldım 999TL'ye ama arkadaşım 800 TL verip vault upgrade almış. Şimdi ben aynı şeyi Modern Warfare 3 vault upgrade alıp yapsam, oyunun vault sürümüne sahip olur muyum? Arkadaşım daha önce MW2 almadı direkt vault upgrade aldı.
Adı üzerinde upgrade, oyunun standart versiyonunu vault versiyona yükseltmeye yarıyor. Yükseltme için oyunun kendisine sahip olman gerekiyor kısacası.

Adı üzerinde upgrade, oyunun standart versiyonunu vault versiyona yükseltmeye yarıyor. Yükseltme için oyunun kendisine sahip olman gerekiyor kısacası.

Arkadşım daha yeni başladı ve sadece vault upgrade alıp vault sürümüne sahip oldu daha önceden hiçbir satın alım yapmadı.

Arkadşım daha yeni başladı ve sadece vault upgrade alıp vault sürümüne sahip oldu daha önceden hiçbir satın alım yapmadı.
Böyle bir şey mümkün değil. Adı üstünde upgrade bu, böyle bir imkan olsaydı eğer herkes 2000 lira bayılmak yerine 800 lira verip geçerdi. Sahip olma kısmında ise Call of Duty'lerin tek bir yerde toplanma muhabbetinden dolayı oyunun kütüphanede gözüktüğünü düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı