Call of Duty Modern Warfare Key Nasıl Aktif Edilir?

Oyun hangi platformda çalışıyorsa, orada kupon yeri girme bölümü vardır oraya yazabilirsiniz.

Origin mi Steam'mı bilmiyorum işte oralardan bahsettim.

GeForce Experience üzerinden etkinleştiriliyor. Sırasıyla: GeForce Experience'ı açın, Sağ yukarıdaki isminizin üstüne tıklayın, ardından kod kullan seçeneğine tıklayın, kodu girin. Ardından açılan pencerede UPLAY BATTLE NET seçeneğine tıklayıp BattleNet hesabı oluşturun veya mevcutsa giriş yapın.

GeForce Experience üzerinden etkinleştiriliyor. Sırasıyla: GeForce Experience'ı açın, Sağ yukarıdaki isminizin üstüne tıklayın, ardından kod kullan seçeneğine tıklayın, kodu girin. Ardından açılan pencerede UPLAY BATTLE NET seçeneğine tıklayıp BattleNet hesabı oluşturun veya mevcutsa giriş yapın.
Sağolun yardımcı olduğunuz için.Hallettim.

geforce experiencede kodu aktif ettim blizzarda oyunu indirdim ama böyle bi uyarı veriyor blizzard içinde geforcenin verdiği ödül kimliğinide mi biyere giriyoruz yardımcı olur musunuz

Dosya Ekleri

• 14078dcc-7ce5-4f16-9d43-9fe53dbd7eca.jpg
    14078dcc-7ce5-4f16-9d43-9fe53dbd7eca.jpg
    230,6 KB · Görüntüleme: 199
View Account seçeneğine tıklayın bu şekilde. Açılan sekmede COD MW gözüküyor mu ?
geforce experiencede kodu aktif ettim blizzarda oyunu indirdim ama böyle bi uyarı veriyor blizzard içinde geforcenin verdiği ödül kimliğinide mi biyere giriyoruz yardımcı olur musunuz

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    225,3 KB · Görüntüleme: 212
  • 1.jpg
    1.jpg
    141,5 KB · Görüntüleme: 171
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı