Call of Duty veya Battlefield

Şunu da düzeltelim COD'nin senaryosu güzel değil, sadece güzeldi. Son Ghost oyununu hiç mi oynamadınız bir çok oyuncunun da söylediği gibi hiç güzel değil.

BF'nin de kötü ancak hiç değilse MP modu harika, onu al.

Şunu da düzeltelim COD'nin senaryosu güzel değil, sadece güzeldi. Son Ghost oyununu hiç mi oynamadınız bir çok oyuncunun da söylediği gibi hiç güzel değil.

BF'nin de kötü ancak hiç değilse MP modu harika, onu al.
Sana katılıyorum arkadaşım. Modern Warfare serisi bir harikaydı grafik bakımından Black Ops 2 ve Ghost'dan cidden güzel. Call of duty 8 den sonrası çöp. Ghost biraz senaryo bakımından güzel ama grafik ciddi açıdan çöp. Ama BF3'ten sonrası bence güzel.

mevsres, Ghosts oyunu DX11 tabanlı olduğundan oynayamadım ama oynayan arkadaşlarım oyunu defalarca bitirdi, devamını bekliyorlar. Ayrıca kişi seriyi alacağını belirtmiş.

Yok bunu ben söylemiyorum dünyadaki bir çok oyuncu zaten sözlemiş bunu, COD işi bozmuş diye. Sadece COD eskiden bu yana hep senaryosu, hikayesi iyi bir oyun olarak bilindiği için akıllarda öyle kalmış, ancak aslında artık akıllarca kalıcı değil.

COD'nin mesela son oyununda akıllarda kalacak bir karakter gördünüz mü? Kaptan Price ve diğer COD kahramanları eskiden bu yana hep akıllarda kaldılar, ancak son 2 COD oyununda akıllarda kalacak ne bir karakter gördük ne de senaryo.

Bölümler hala zevkli, ama bir MW2 değil mesela.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı