Call of Duty Warzone 2.0 "disconnected from servers" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

rubycon

Decapat
Daha fazla  
RAM
3200MHz DDR4 CL16 8x2
Ekran kartı
MSI RX 6650 XT Gaming X 8G 8GB HDDR6 128Bit
Anakart
MSI Pro H610M-B DDR4 3200MHz mATX
İşlemci
İntel Core i5 12400F 2.50GHz 6 çekirdek
Selam.
Arkadaşlar TTNET kullanıcısıydım ve tahahüt bitmesini bekliyordum bitti TurkNet'e geçtim 48 saatlik işlemlerin hallolma süreci vardı o süreç zarfında TTNET ile Warzone indirdim hatta oynuyordum sıkıntısız 2 gün önce öğlen 14:00 gibi net gitti o sırada oyundaydım ve oyundan attı ama aynı zamanda da TurkNet'ten SMS geldi kullancı adı şifre vs mevcuttu müşteri temsilcisi ile görüştüm modemimin ADSL bağlantılı olduğunu onların bana sundugu net hızı VDSL oldugu için modem almamı istedi. Ki haklı bendeki modem de milattan önce kalmaydı. Neyse gittim yeni bir sağlam mı sağlam modem aldım 1.2K bayılıp ardından eve geldim modemi taktım kurdum vs her şey miss hızım fişek oldu sıkıntı yok falan ardından Warzone gireyim dedim taaaak görselini eklediğim hatayla karşılaşıyorum internette olan bütün çözümleri denedim bütün her şeyi yaptım müşteri temsilcisiyle görüştüm aynı şikayetten başka müşterilerimiz aradı üzerinde calısıyoruz dedi VPN kullanın dedi diğer müşterilerimiz öyle çözdü dedi bende VPN indirdim bu sefer evet bağlanıyor oyuna ama oyun arattıgımda bulmuyor ping 60-110 arası artıyor asla ama asla oyun bulmuyor. Lobide öyle Search bekletiyor. Ne yapmalıyım kasa 3 günlük yeni toplama formatlık bir durum yok oyunu oynarken TTNET'teki bağlantıya bağlı mı kaldım ne oldu? Oyuna yeni saglam bir Update gelince acaba düzelir mi?

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    18 KB · Görüntüleme: 220
Hocam waronze a ticket açın, İngilizce yazın belki çözerler, buradan genelde kimse yardımcı olmuyor benim de sorunlarım var.

Ek önerim format + oyunu tekrardan indirmenizdir.

Bunları yapmadan önce Cloudflare DNS deneyin 1.1.1.1 1.0.0.1 belki düzelir.

Hocam waronze a ticket açın, İngilizce yazın belki çözerler, buradan genelde kimse yardımcı olmuyor benim de sorunlarım var.

Ek önerim format + oyunu tekrardan indirmenizdir.

Bunları yapmadan önce Cloudflare DNS deneyin 1.1.1.1 1.0.0.1 belki düzelir.
Kankam şöyle kasa 0 yeni daha 3 günlük formatlık bi durum yokki ve oyunu 0 dan kurdum battle nette şimdi ordan tamamen kaldırıp steamdan indiriyorum işteyim eve geçince kontrol edicem.
cloudflare dns bi uygulama mı yoksa pc üzerinden indirmeden yapıcagım birşey mi bir tarif eder misin sana zahmet.
ve ek olarak warzone ticket ekranını bi türlü bulamadım sitede saçma sapan yerlere yönlendirip duruyor

Kankam şöyle kasa 0 yeni daha 3 günlük formatlık bir durum yok ki ve oyunu 0'dan kurdum Battle nette şimdi oradan tamamen kaldırıp Steam'den indiriyorum işteyim eve geçince kontrol edeceğim.

Cloudflare DNS bir uygulama mı yoksa PC üzerinden indirmeden yapacağım bir şey mi bir tarif eder misin sana zahmet.
Ve ek olarak Warzone ticket ekranını bir türlü bulamadım sitede saçma sapan yerlere yönlendirip duruyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izleyerek değiştirebilirsin, bende bu DNS var belki o yüzdendir ben sorun yaşamıyorum bir dene bakalım olacak mı?

8888 8844 denemiştim olmamıştı şimdi bu senin dediğin 1111 1001 denedim yine olmadı kankam ya steamdan indirdim bu sefer görüntüdeki hatayı vermiyor şimdi çıkan

Connection Failed. Networking is offline [Reason: HUENEME - CONCORD] kudurucam sinirden​

Bak sen beni dinle bu oyun ISS'lerle alakalı bir şekilde DC atmaz sana, sen şu bilgisayara güzel bir format at sıfırdan kur temiz sistem ve üzerine korsan bir şey yükleme, çalışacak. İnternet sağlayıcıyı değiştirerek hiçbir oyundan DC almazsın.

Yükske ihtimalle sen modem ve ISS değiştirince PC'deki bağlantı ayarların bozuldu veya karıştı bu yüzden format ve oyunu sıfırdan kurmak Steam üzerinden kesim çözümdür.

Deniyeceğim malum activision serverlarındada problem var biraz daha sıkarım dişimi sonra deneyeceğim ve senle tekrar iletişime geçeceğim kankam. birde diğer bi sorunun linkini de atsam belki onun hakkındada bilgin vardır.

Bak sen beni dinle bu oyun ISS'lerle alakalı bir şekilde DC atmaz sana, sen şu bilgisayara güzel bir format at sıfırdan kur temiz sistem ve üzerine korsan bir şey yükleme, çalışacak. İnternet sağlayıcıyı değiştirerek hiçbir oyundan DC almazsın.

Yükske ihtimalle sen modem ve ISS değiştirince PC'deki bağlantı ayarların bozuldu veya karıştı bu yüzden format ve oyunu sıfırdan kurmak Steam üzerinden kesim çözümdür.
kankam yine yemedi be formatladım herşeyi tekrar kurdum yine yemedi :S valla bütün hevesim gitti anasını satim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı