Call of Duty warzone çöktü ve 30 FPS'ten 15 FPS'e düştü

İşletim sistemi
Windows 10

XemreX

Centipat
Sistemim kötü fakat bu oyunu Low ayarlarda çalıştırmayacak kadar değil. + Driverlerim güncel konuya gelirsek oyunda "crash" yani çökme sorunu yaşıyordum tamam diyordum Update gelir çözülür demiştim ancak konuyu bırakmadım araştırdım araştırdım... Bir arkadaş CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp, arama kısmına SFC/SCANNOW yazarak ve restart atıp dosyaları doğrulamak sorunu çözecektir demişti. Denedim fakat oyunda 30 FPS alırken bir anda 15 -20'ye düştüğünü fark ettim. Ne yaparsam oyunda eskiden aldığım gibi 30 FPS alabilirim? Şimdiden teşekkürler. Çökme sorunu da devam ediyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Önümüzdeki günlerde tekrar güncelleme alacak. Kaldı ki 30 zaten kötü bir değer sayılır. Büyük ihtimalle çözülür sorunun. Ben girdim herhangi bir problem göremedim ama inanılmaz kalabalık normal multiplayer kısmına bile yansıyor. Gecikme değerleri FPS değerlerini etkileyen bir unsur. Bu da olmuştur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı