Çözüldü Call of Duty warzone error 6070

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Orcunsarı

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba RTX 2060 ve Ryzen 5 2600'üm var ayrıca 16 GB RAM kullanıyorum. Oyunda FPS anlamında bir sıkıntı yok fakat.
Oyunda fullscreen veya borderlenss Fullscreen'de iken alt Tab yapıp oyuna geri girersem dev error 6070 adlı bir hata verip kitleniyor. Oyundan da çıkamıyorum mecbur CTRL + alt + Del'den oyunu kapıyorum. Aynı zamanda oyun ShadowPlay'imi de buga sokuyor. NVIDIA Shadow Play oyun içindeyken alt +Z yapınca çalışmıyor kapatıp açmak zorunda kalıyorum NVIDIA'dan. Bu oyundaki bir problem mi yoksa benim donanımlarda mı bir sıkıntı vardır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu çözdüm. Sorun GeForce Experience'mış silip yükledim ve sıkıntı ortadan kalktı. Herkese teşekkürler.
Oyun dosyalarını doğrulayın.

1584196546122.png

Ek olarak DDU ile ekran kartı sürücüsünü ve Geforce Experience yazılımını kaldırıp güncel sürücüyü kurmanız sorunu çözebilir.

Oyunu zaten taradım kaçkere fakat sorun yok. Ekran kartı driverı da gelmemiş hiç yenisi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıktığından beri oynuyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım. Denilenleri deneyin isterseniz oyunla alakalı sorun olduğunu düşünmüyorum.
Bilmiyorum ayarlarla ilgili olabilir belki. Şuan RTX kapattım ve oyunu yönetici olarak çalıştırdım yarım saat oynadım bir sorun çıkmadı. Şimdi DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar yükleyeceğim. Siz hangi grafik ayarlarında oynuyorsunuz ve RTX açık mı?
Bilmiyorum ayarlarla ilgili olabilir belki. Şuan RTX kapattım ve oyunu yönetici olarak çalıştırdım yarım saat oynadım bir sorun çıkmadı. Şimdi DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar yükleyeceğim. Siz hangi grafik ayarlarında oynuyorsunuz ve RTX açık mı?
1
Çıktığından beri oynuyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım. Denilenleri deneyin isterseniz oyunla alakalı sorun olduğunu düşünmüyorum.
1 saat denemenin ardından crash yemedim. Yaptığım çözümler ilk önce DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar kurdum. Daha sonra oyunu yönetici olarak çalıştırdım ve RTX devre dışı bıraktım.

Son düzenleme:

1

1 saat denemenin ardından crash yemedim. Yaptığım çözümler ilk önce DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar kurdum. Daha sonra oyunu yönetici olarak çalıştırdım ve RTX devre dışı bıraktım.
Ekran kartım RTX desteklemiyor zaten. Ayarlarda da disabled. İlk 2 texture ayarları high, tesellation gibi bir şey olması lazım o near kalan her şey disabled veya low. Sorunun çözüldüğüne sevindim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı