Çözüldü Call of Duty Warzone görüntü hatası oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Absith

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Dün gece bilgisayarıma Warzone indirdim. Ancak oyuna girdiğimde çok saçma bir grafik hatasıyla karşılaştım. Oyunun açıldığı ilk 2-3 dakika bu sorun sürmeye devam ediyor ancak birkaç dakikanın ardından sorun çözülüyor. Sorun çözülse bile bu başlı başına benim için gerçekten çok can sıkıcı. Sorunu nasıl çözebilirim?

Sistem özelliklerim:

Ekran kartı: GTX 1660S.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3500X-6 Core Processor.
RAM: 16 GB.
Anakart: Gigabyte B450M sh2.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    153,5 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, aktif bir Warzone oyuncusu olarak bu sorunla bazen ben de karşılaşıyorum. Oyuna girdiğinizde sol üst tarafta "Shaders Optimization" yazısı ile grafik ayarlarını yeniden yapıyor, eğer bu yazıyı görürseniz dolmasını beklemeden oyuna girmeyin derim. Eğer bu yazıyı görmüyorsanız da ayarlarınızı biraz düşürmenizi öneririm çünkü belli ki sistem grafikleri yüklemekte bir tık zorluk çekiyor. Bu bence normal bir durum çünkü gerek depolama gerek sistem gereksinimleri gerek de büyük haritalı bir Online oyun olduğu için bazen yapabilir.
Merhaba. Sorunumu oyunu SSD'ye alarak çözdüm. Teşekkür ederim.
Merhaba, aktif bir Warzone oyuncusu olarak bu sorunla bazen ben de karşılaşıyorum. Oyuna girdiğinizde sol üst tarafta "Shaders Optimization" yazısı ile grafik ayarlarını yeniden yapıyor, eğer bu yazıyı görürseniz dolmasını beklemeden oyuna girmeyin derim. Eğer bu yazıyı görmüyorsanız da ayarlarınızı biraz düşürmenizi öneririm çünkü belli ki sistem grafikleri yüklemekte bir tık zorluk çekiyor. Bu bence normal bir durum çünkü gerek depolama gerek sistem gereksinimleri gerek de büyük haritalı bir Online oyun olduğu için bazen yapabilir.

Merhaba. Sorunumu oyunu SSD'ye alarak çözdüm. Teşekkür ederim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı