Çözüldü Call of Duty Warzone Hata Vermeden Kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Isabelle

Hectopat
Yer
CRM
Merhabalar dün CoD Warzone indirdim sistem gereksimlerini tam karşılayamadıgını bildigim halde(CoD Modern Warfare'ı benim sistemimle test eden bir arkadaşta gayet düzgün çalışıyordu) Oyunda işlemcim %100 oluyor ekran kartı %50 %60'larda takılıyor. Darboğaz yaptıgının farkındayım fakat hata vermeden kapanma sebebi işlemcinin %100 oldugu için tam anlamıyla oyunu çalıştıramamasından mı kaynaklanıyor? Bu sorunu yaşayan var mı?

• GTX 1050 Ti
  • i3 3220
  • 8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Herkes 8 GB RAM'e geçmiş bende hala 4 var acaba oynayabilir miyim diye düşünüyorum 30 FPS alsam yeter. :D

Boşuna indirmiş olursun.

Merhabalar dün CoD Warzone indirdim sistem gereksimlerini tam karşılayamadıgını bildigim halde(CoD Modern Warfare'ı benim sistemimle test eden bir arkadaşta gayet düzgün çalışıyordu) Oyunda işlemcim %100 oluyor ekran kartı %50 %60'larda takılıyor. Darboğaz yaptıgının farkındayım fakat hata vermeden kapanma sebebi işlemcinin %100 oldugu için tam anlamıyla oyunu çalıştıramamasından mı kaynaklanıyor? Bu sorunu yaşayan var mı?

GTX 1050 Ti
i3 3220
8 GB RAM

Aynı sorunu az önce yaşadım. Driveri güncelledim düzeldi.
Herkes 8 GB RAM'e geçmiş bende hala 4 var acaba oynayabilir miyim diye düşünüyorum 30 FPS alsam yeter. :D

Maalesef mümkün değil. :(

Aynı sorun bende de var.
  • i3 3220
  • GTX 760
  • 8 GB RAM
40-50 arası FPS alıyorum ama sistemden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum çünkü oyun açıldıtan sonra berirli bir süre sonra kapanıyor. Yani ana menüde bıraksanız bile kapanıyor. Yeni güncelleme ile düzeltirler inş.

Hocam, siz her türlü en fazla 40-50 alabilirsiniz o sistem ile bu oyunda maalesef.

Dün arama kısmına SFC/SCANNOW yazmıştım bilgisayara restart attım sonraki oyuna girdiğimde FPS düşüşü oldu bu nasıl bir oyundur ya?

Oyunu daha yeni adam akili oynama fırsatım oldu oyunda takilmalar oluyor.
Sistemim:
  • Intel i5 3470.
  • Sapphire Pulse AMD Radeon RX570 4 GB 256 Bit DDR5 ekran kartı (11266-34-20G )
  • 8 GB RAM.

CoD oyunları genelde çok fazla bellek kullanıyor. Yine de buraya rapor düşüyorsa paylaşın:

• MSI GTX 1060 3GB Gaming X
  • Intel i5 7500 3.4 GHz
  • 2X Corsair Vengeance 8 GB 2400MHz DDR4 RAM
Aynı problemi yaşıyorum günlüğe de rapor düşmüyor.

Bugünkü güncellemeden önce oyuna girdiğimde ilk oyunda hata kodu olmadan atıyordu tekrar girdiğimde sorunsuz bir şekilde saatlerce oynuyordum, Bugün ki güncelleme sonrasında her oyuna giriş yaptıkdan 5 veya 10 dakika sonra oyundan hatasız şekilde atıyor hata kodu falan olsa bir şekilde halledilecek de hata kodu yok direk masaüstüne gidiyor yani bu sorun genel gibi gözüküyor çözümü bulunur umarım. Acaba pingden kaynaklanma ihtimali var mıdır? Çünkü güncelleme sonrası 102 ping seviyesine yükseldim.

Aynı sorun bende de var bu PC ile çok fazla oyun oynadım hiç böyle bir şeye denk gelmedim. Oyuna girdimde atıyor birkaç kere sonra atmıyor. Sistemden kaynaklı olcağını düşünmüyorum ama genede atım:
  • GTX 1650
  • R3 2200G
  • 8 GB 2666 MHz RAM

Bugün ki güncellemeden önce oyuna girdiğimde ilk oyunda hata kodu olmadan atıyordu tekrar girdiğimde sorunsuz bir şekilde saatlerce oynuyordum, Bugün ki güncelleme sonrasında her oyuna giriş yaptıkdan 5 veya 10 dakika sonra oyundan hatasız şekilde atıyor hata kodu falan olsa bir şekilde halledilecek de hata kodu yok direk masaüstüne gidiyor yani bu sorun genel gibi gözüküyor çözümü bulunur umarım. Acaba ping den kaynaklanma ihtimali var mıdır? çünkü güncelleme sonrası 102 ping seviyesine yükseldim.
Aynı sorun bende de var sanırım bir güncelleme ile çözülecektir çünkü bir sürü kişi aynı hatayı alıyor.
Umarım hemen düzeltirler çünkü her girdiğimde 3-4 dakikadan sonra masa üstüne atıyor çok can sıkıcı bir durum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı