Call of Duty Warzone Ranked nasıl girilir?

Yeni sezon geldiğinden beri sorunlar bitmiyor. Oyun sonlarına doğru yaklaştıkça lag sorununun artması, sürekli karekterin sallanması gibi gibi, bugları asla bitmez bu oyunun. İlk çıkan Warzone ilk 3 sezon çok güzeldi, sonlara doğru öldürdüler oyunu. Yeni oyun ilk sezondan beri çok kötü gidiyor, umarım diğer sezonları güzelleşir ne diyeyim.

@Buffy Bu sefer de sen ne diyorsun? Yukarıdaki cevaba karşı.
Söylediği şeyler subjektif, ama doğru olan kısımları var. Oyun evet ilk çıktığında dehşet buglıydı. Şu an tek tük oynanışı etkilemeyen buglar var onları da düzeltiyorlar.

1200 lira verilir mi? Hikaye modu için kesinlikle verilmez. Ama amaç hikaye değil. Call of Duty serisi, Call of Duty 4: Modern Warfare'den beri her zaman multiplayer odaklı bir oyun oldu. 4-5 saat uzunluğunda göstermelik bir hikaye modu vardır. Ama asıl parayı multiplayera verirsiniz.
Verilir mi? Tartışılır. Ben almadım şahsen. Ama bu oyunun kötü olduğunu göstermez.

Yeni sezon geldiğinden beri sorunlar bitmiyor. Oyun sonlarına doğru yaklaştıkça lag sorununun artması, sürekli karekterin sallanması gibi gibi, bugları asla bitmez bu oyunun. İlk çıkan Warzone ilk 3 sezon çok güzeldi, sonlara doğru öldürdüler oyunu. Yeni oyun ilk sezondan beri çok kötü gidiyor, umarım diğer sezonları güzelleşir ne diyeyim.
Hiçbirini yaşamadım. Port açmayı denediniz mi? Aşağıdaki linkten oyunun düzgün bir bağlantı kurabilmesi için gereken portlara bakabilirsiniz. Steam kullanıyorsanız steam, battle.net kullanıyorsanız PC kısmındaki portları açmanız paket kaybı, gecikme gibi sorunları minimuma indirecektir. Oyun içinde ayarlardan network -> network stats kısmından bağlantı durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Nat Type yazan kısımda üç kademe vardır. Strict veya Moderate ise bu portları açmalısınız.

Geri
Yukarı