Call of Duty Warzone RX 6600XT FPS düşüşü

uggea

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
32 GB
SSD veya HDD modeli
SSD 500 GB
Ekran kartı
RX 6600XT
Anakart
B450 SH2
İşlemci
Ryzen 5 5600X
Herkese selam, sistemimle rahat bir şekilde Warzone oynayabiliyorum ama aniden 100'ün üzerindeki FPS 30-40 civarına düşüyor. Bu sırada Görev Yöneticisi performansı kontrol ettiğimde SSD kullanımım %75'lere çıkıyor. Ekran kartı kullanımım da 25'lere düşüyor, konuyla ilgili yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam, sistemimle rahat bir şekilde Warzone oynayabiliyorum ama aniden 100'ün üzerindeki FPS 30-40 civarına düşüyor. Bu sırada Görev Yöneticisi performansı kontrol ettiğimde SSD kullanımım %75'lere çıkıyor. Ekran kartı kullanımım da 25'lere düşüyor, konuyla ilgili yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Teşekkürler.
SSD den kaynaklı büyük ihtimal veya RX6600XT'in 8 GB Vram'e sahip olmasından dolayı olma şansı var.

Klasik COD problemi, Oyun kendi kendine shader yüklüyor. Ve grafik ayarlarını değiştiriyor. Bilgisayara reset atmayı deneyin. Olmazsa ekran kartı sürücüsünü yeniden kurun.

Dostum bu oyunda 10 GB'a yakın VRAM kullanılması oluyor. RTX 3060'in 12 GB VRAM'e sahip. Olma şansı var. Neyi inkar ediyorsun. Olmayacağına kanıtın varsa atabilirsin buraya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Olmayan kanıtın derken? Komikmiş.

Geri
Yukarı