Call of Duty Warzone'da sunucu bağlantısı kesiliyor

Yiğitözcan40

Hectopat
Call of Duty Warzon'da server disconnet hatası alıyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2022-02-20_195000.png
    resim_2022-02-20_195000.png
    64,7 KB · Görüntüleme: 44
Hocam bir de
Evet bende de oluyor.

Evet bende de oluyor.
hocam silah eklenrilerinde de sorun var mı sizde? Mesela cooper carbine’i 60 level yaptım ama 59 leveldeki muzzle hâla kilitli gözüküyor. Orada kastedilen level silah leveli değil de benim levelim mi acaba? Ama diğer eklentilerde levele gelince açılmıştı. Kamuflajı da seçiyorum aktif gözüküyor ama sonra tekrar pasif oluyor. Sanırım oyun bozuk şu anda:)

Bende de oluyor. Oyundayim, birden atıyor, server disconnected, bazen error ve oyun yarıda kalıyor. Multiplayer düzeldi de, CO-OP oynayamıyorum ya, ne dandik serverlari var, Çin den mi almışlar nedir?
Kamuflajı da seçiyorum aktif gözüküyor ama sonra tekrar pasif oluyor.
Aynı oldu benimki, bir türlü kamuflaj katılmıyor. Bende sorun var sanıyordum...

Hocam bir de

hocam silah eklenrilerinde de sorun var mı sizde? Mesela cooper carbine’i 60 level yaptım ama 59 leveldeki muzzle hâla kilitli gözüküyor. Orada kastedilen level silah leveli değil de benim levelim mi acaba? Ama diğer eklentilerde levele gelince açılmıştı. Kamuflajı da seçiyorum aktif gözüküyor ama sonra tekrar pasif oluyor. Sanırım oyun bozuk şu anda:)
Cooper carbine bende full. Bendeki sorun Arthur level 1 de kaldı. Devamlı oynuyorum level atlamiyor.

Peki level konusu sizce hata mıdır? Muzzle için gerekli level 59. Benim cooper 60 level ama kilitli gözüküyor. Bir de şu an battle pass almak mantıklı mı sizce?

Cooper carbine bende full. Bendeki sorun Arthur level 1 de kaldı. Devamlı oynuyorum level atlamiyor.
Acaba onun level atlama şeyleri farklı mı? Mesela kill while mounted veya longshot filan olabilir mi acaba? Silah edit kısmından bir bakmak lazım ne yapmak lazım acaba?

Acaba onun level atlama şeyleri farklı mı? Mesela kill while mounted veya longshot filan olabilir mi acaba? Silah edit kısmından bir bakmak lazım ne yapmak lazım acaba?
Sanmıyorum bence bug var ve cozemediler.

Geri
Yukarı