Call of Duty WW2 70 TL'ye alınır mı?

Pars06

Centipat
Şu an oyun Steam'de 70TL, bu fiyata alınır mı sizce? 6-7 saatlik bir hikayesi varmış, topluluk kısmından baktıgımda oyunu 1k-1,5K kişi oynuyor, Online'si biraz bitmiş gibi bu kadar kısa ve unutulan bir oyun için 70TL pahalı gibi geldi, siz ne dersiniz?

Son düzenleme:
Ben grafikleri çok hoşuma gittiği için almıştım. Oynadığımda hoşuma gitti. Fakat çok pahalı. Ama oynanır. Oynama süresi dediğiniz gibi sürebiliyor.
Grafikleri benimde çok hoşuma gitti cod 2'yi baya anımsattı bana,atmosfer olarak o konuda gayet iyi ama çok kısa ya :( onlineside dedigim gibi bitmiş sanki,muhtemelen almayacagım :(
Alınmaz. BF1'in başarısının gazıyla çıkartılmış bir oyun, çok kısa sürede unutulup gitti. (Oyuna PS4'de sahibim.)
Öyle gözüküyor

Açıkçası ben hikayesini beğenmiştim. Oynanış süresi kişiye göre değişir ama COD'un diğer oyunlarıyla hemen hemen aynıdır. (Süre açısından) Eski kült filmlerde ki askerlerin birbirlerini kolladığı, çeşitlilik açısından hiç fena olmayan ve aksiyon sahneleri sağlam olan bir oyun. Ancak multiplayer için aynı şeyi söyliyemem. Çok basit gözükmüştü gözüme o yüzden o kısmı 1-2 saat belki oynamışımdır. Eğer dünya savaşları hoşunuza gidiyorsa bir deneyin bence.

Açıkçası ben hikayesini beğenmiştim. Oynanış süresi kişiye göre değişir ama COD'un diğer oyunlarıyla hemen hemen aynıdır. (Süre açısından) Eski kült filmlerde ki askerlerin birbirlerini kolladığı, çeşitlilik açısından hiç fena olmayan ve aksiyon sahneleri sağlam olan bir oyun. Ancak multiplayer için aynı şeyi söyliyemem. Çok basit gözükmüştü gözüme o yüzden o kısmı 1-2 saat belki oynamışımdır. Eğer dünya savaşları hoşunuza gidiyorsa bir deneyin bence.
Hocam ögrenciyiz 7 saat için 70tl bayılmam mümkün degil :) 38TL verdigim fall guys'ı sıkılarak oynuyorum arada bi sarıyor tabi ama 38tl nin hakkı 30 saat +,mecbur yani :D :D
Vallahi ben aldım gitti. Bu hafta 1 buçuk saat kadar dener, beğenmezsem de iade ederim,
bende öyle bir anda almak isterdim ama bir yanımda az daha biriktir Cyberpunk 2077 veya RDR al diyor

Hocam ögrenciyiz 7 saat için 70tl bayılmam mümkün degil :) 38TL verdigim fall guys'ı sıkılarak oynuyorum arada bi sarıyor tabi ama 38tl nin hakkı 30 saat +,mecbur yani :D :D
Bizde öğrenciyiz efenim. Ben aklımdan geçenleri yazdım alıp almamak tabi ki size kaldı. En azından online hoşunuza giderse paranızın hakkını verebilir. Zombies moduda olması gerekiyordu sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı