Call of Duty WWII alınır mı?

Beklerim.
Peki Deluxe sürüm alınır mı sizce yoksa boşa para israfı mı?

Deluxe Edition'ın verdikleri şunlar;
- Call of duty®: Wwıı season pass*
- Carentan bonus haritasını.
- 1.100 call of duty®: Wwıı puanı**
- Çok oyuncu geliştirmesi (silah kilit açımı + 2XP)***
- Zombies kamuflajı****
- Divisions paketi.

Season Pass'de de yeni maplar var, zombi modu için ve çoklu oyuncu için ancak oyuncu havuzu burada çok önemli. Yani herkes normal map oynuyorsa siz de o mapleri kullanmak zorunda kalacaksınız. Carentan mapin kış versiyonu zaten oyunda mevcut, bu CoD2'deki versiyonu ekliyor. Arkadaşlarınızla zombi modu girerseniz belki olabilir. Orada da herkese çıkar 150 TL ver demek... yanii...

Bence boş para israfı.

Anladım hocam.
O zaman alırsam daha da ucuzladığı zaman hikaye modu için alırım.
Deluxe Edition'ın verdikleri şunlar;
- Call of duty®: Wwıı season pass*
- Carentan bonus haritasını.
- 1.100 call of duty®: Wwıı puanı**
- Çok oyuncu geliştirmesi (silah kilit açımı + 2XP)***
- Zombies kamuflajı****
- Divisions paketi.

Season Pass'de de yeni maplar var, zombi modu için ve çoklu oyuncu için ancak oyuncu havuzu burada çok önemli. Yani herkes normal map oynuyorsa siz de o mapleri kullanmak zorunda kalacaksınız. Carentan mapin kış versiyonu zaten oyunda mevcut, bu CoD2'deki versiyonu ekliyor. Arkadaşlarınızla zombi modu girerseniz belki olabilir. Orada da herkese çıkar 150 TL ver demek... Yanii...

Ne yazık ki hiçbir arkadaşımda bu oyun yok. Alırsam tek başıma Online girmek zorunda kalacağım. Teşekkürler yorumunuz için.

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi şu anda Call of Duty serisi indirimde. Ben de ne zamandır bu oyunu istiyordum, şimdi indirimde görünce de heveslendim. Sizce Call of Duty WW2 alınır mı? Bir de dijital Deluxe diye bir sürüm gördüm Season Pass ve birkaç şey daha veriyor almışken onu mu alsam daha mantıklı mı olur? Ayrıca bu oyunun Online modu var mı varsa ne kadar canlı?

Eğer oyunu almayın diyorsanız Steam'den 300-370TL'ye kadar bu tarz ya da sevdiğiniz bir oyun önerebilirsiniz.

Oyun önerisi için bilgisayarımın modeli: MSI GE75 Raider 10 sfs.

Not: Sadece Steam çünkü bakiyem orada.
Ben şahsen beğendim. Bence alınır. Ama alacaksanız yaz indirimini bekleyin. Çünkü şu anda 104 tl indirimde 58 tl'ye düşebiliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı