Call of Duty WWII alınır mı?

LawbringerGaming

Hectopat
Daha fazla  
250 TL Steam cüzdanım var ve Online olan 2. dünya savaşı oyunlarını seviyorum. Battlefield 5 var ama sıktı. Call of Duty WWII alasım geliyor. Oyun modları neler ve Online'de oynayan insan sayısı kaç?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son 7 günde ortalama 330 kişi oyunu oynuyormuş... Bunun kaçı hikâyelidir bilemiyoruz ancak o oyun çoklu oyuncusu için alınmaz.

250 TL Steam cüzdanım var ve Online olan 2. dünya savaşı oyunlarını seviyorum. Battlefield 5 var ama sıktı. Call of Duty WWII alasım geliyor. Oyun modları neler ve Online'de oynayan insan sayısı kaç?

250TL verilecek bi oyun degil.

Online iyi değil ben oynadım tavsiye etmem. Hikayesi derseniz klasik işte kahraman amerika kötü almanya vs.

Hocam geldim geldim geciktim,öncelikle o oyun çok iyiydi,fakat şu an 250 tl vermektense azıcık daha verip güncel yeni çıkacak olan aynı firmanın(Sledgehammer Games) Vanguard adlı oyununu alabilirsin.Multisinde adam bulursun ama codun mantığı genelde 10 kişi oynasa bile onlarla eşleştiriyor,fakat pcde adam bulman zor.

Ayrıca sistemin nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı