Call of Duty WWII alınır mı?

Hocam geldim geldim geciktim,öncelikle o oyun çok iyiydi,fakat şu an 250 tl vermektense azıcık daha verip güncel yeni çıkacak olan aynı firmanın(Sledgehammer Games) Vanguard adlı oyununu alabilirsin.Multisinde adam bulursun ama codun mantığı genelde 10 kişi oynasa bile onlarla eşleştiriyor,fakat pcde adam bulman zor.

Ayrıca sistemin nedir?
Vanguard Steam'da var mı ? Param Steam cüzdanımda ve çekilmiyor da.

Yani hocam ona bir şey diyemem o zaman,sen bilirsin,fakat 250 tl ölü bir oyun çok çok fazla.Steamden para hiç mi çekilmiyor bilmediğimden soruyorum?
Aslında Csgo'dan 300 TL'lik kasa kazandım. Bynogame'den Csgo skinlerini bizesat diyip satabiliyorduk ama kasa satılmadığı içinde direk steam pazardan sattım. Csgo skin alıp Bynogame'de satabilirim ama bu seferde 250 TL teklif verdiğimde 250 TL kabul etmezler. 150'lere düşürürler filan.

Aslında Csgo'dan 300 TL'lik kasa kazandım. Bynogame'den Csgo skinlerini bizesat diyip satabiliyorduk ama kasa satılmadığı içinde direk steam pazardan sattım. Csgo skin alıp Bynogame'de satabilirim ama bu seferde 250 TL teklif verdiğimde 250 TL kabul etmezler. 150'lere düşürürler filan.
Yani hocam anladım fakat dediğim gibi o oyun çıkalı 6 sene oldu ve Activision önceki oyuna content getirmeyi keser,servisler de 9 sene sonra kapanır,PCde hele çok çok az oyuncu vardır onu söyleyeyim.Fakat illa alıcam deneyeceğim diyorsan ayrı.

Yani hocam anladım fakat dediğim gibi o oyun çıkalı 6 sene oldu ve Activision önceki oyuna content getirmeyi keser,servisler de 9 sene sonra kapanır,PCde hele çok çok az oyuncu vardır onu söyleyeyim.Fakat illa alıcam deneyeceğim diyorsan ayrı.
Başka bildiğiniz 2. dünya savaşı oyunu var mı? (Steam'da olan)

250 TL Steam cüzdanım var ve Online olan 2. dünya savaşı oyunlarını seviyorum. Battlefield 5 var ama sıktı. Call of Duty WWII alasım geliyor. Oyun modları neler ve Online'de oynayan insan sayısı kaç?
@LawbringerGaming oyun bende var ilk zamanlar çok oyuncu vardı, şu an 1 server zor bulunuyor, ölü yatırım. Zombie veya botlarla oynarım dersen ki zevk almazsın, alabilirsin. Fakat tavsiye etmem.

Geri
Yukarı