Call of Duty'yi Bırakma Kararı Aldım

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar dostlar, uzun yıllar boyunca oynadığım bu oyunu bırakma kararı almış bulunmaktayım. Bu oyun adeta hayatım gibiydi fakat artık dayanamayacağım. O kadar fazla hack oldu ki yıllar geçtikçe ben bir şeyler kovalarken adamların böyle davranması olmuyor yani. Ayrıca artık eski Cod'a az özen göstermeleri de cabası. Battle.net'te yerel fiyatlandırma yapmamaları da tuz biber. Ne diyeceğim gerçekten şaşırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar dostlar, uzun yıllar boyunca oynadığım bu oyunu bırakma kararı almış bulunmaktayım. Bu oyun adeta hayatım gibiydi fakat artık dayanamayacağım. O kadar fazla hack oldu ki yıllar geçtikçe ben bir şeyler kovalarken adamların böyle davranması olmuyor yani. Ayrıca artık eski CoD'a az özen göstermeleri de cabası. Battle.net'te yerel fiyatlandırma yapmamaları da tuz biber. Ne diyeceğim gerçekten şaşırdım.

CoD zaten hikaye oyunu multiplayer'da pek bir iddası yok. CoD gibi multiplayer oyunlarını seviyorsanız, Battlefield'a bir göz atabilirsiniz. Şu anda Prime Gaming'de Battlefield 4 bedava.

Selamlar dostlar, uzun yıllar boyunca oynadığım bu oyunu bırakma kararı almış bulunmaktayım. Bu oyun adeta hayatım gibiydi fakat artık dayanamayacağım. O kadar fazla hack oldu ki yıllar geçtikçe ben bir şeyler kovalarken adamların böyle davranması olmuyor yani. Ayrıca artık eski Cod'a az özen göstermeleri de cabası. Battle.net'te yerel fiyatlandırma yapmamaları da tuz biber. Ne diyeceğim gerçekten şaşırdım.
Bir süre sonra tüm oyunlar hile doluyor ama oyun firması karşısında bir şey yapmadığında olan bize oluyor.

i4pilyw6uty31.png

ya da
This Is Why The Vocal Minority Doesn't Matter

Bu gibi olmasın da 🤣 🤣 🤣
Dediğiniz gibi hile fazlalaşıyor ama yapacak bir şey yok.

Yani? Battle.net kötü bir firma bence. Hiç uğraşmıyorlar. Pek oynanmaz COD.
Battle.net diye bir firma yok, o Blizzard'ın başlatıcısının adı ama Blizzard'ın da oyunda parmağı yok. Sadece Activision ile anlaşmaları var oyunları platformda yayınlamak üzere.

Sallayacaksanız doğru yere sallayın.

CoD zaten hikaye oyunu multiplayer'da pek bir iddası yok. CoD gibi multiplayer oyunlarını seviyorsanız, Battlefield'a bir göz atabilirsiniz. Şu anda Prime Gaming'de Battlefield 4 bedava.
Dostum ben daha codun esporu ile ilgileniyordum.Rekabetci oyuncuydum fakat surekli bu oyun icin PC upgrade edemem.
Yani? Battle.net kötü bir firma bence. Hiç uğraşmıyorlar. Pek oynanmaz COD.
Ya dostum yani? Cod oynanmaz gibi niye soylemler yaziyorsun? Burasi bir forum sitesi ve dusuncelerimizi paylasiyoruz.Iyi ki de yazmisim ki benim gibi hayatini bu oyuna veren insanlarla karsilastim burada.Sana gore ne guzel oynanmaz diyip geciyorsun ama bilmiyorsun ki bu oyun en degerli franchise video oyunu.
i4pilyw6uty31.png

ya da
This Is Why The Vocal Minority Doesn't Matter

Bu gibi olmasın da 🤣 🤣 🤣
Dediğiniz gibi hile fazlalaşıyor ama yapacak bir şey yok.
Dostum,artık warzone'a daha fazla önem veriyorlar.Bu da normal oyuna olan ilgiyi azaltıyor,benim biraz yakınmam ondan kaynaklanıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı