Sürprizbozan Callisto Protocol 2 gelir mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Araştırmadan ilerledim hocam ondan oldu sanırım bir de çoğunlukla çatışmalardan kaçtım ayrıca öldürdüklerimden loot yapmadım.

@Kaan Öner

Hızlı oynamak saçma biraz haz yaşamak lazım 6 saat bana çok düşük gelmişti zaten 14 saat için bile fazla 500 TL o parayı veriyorsa. En azından 25-30 saat garanti olmalı.

Hızlı oynamak saçma biraz haz yaşamak lazım 6 saat bana çok düşük gelmişti zaten 14 saat için bile fazla 500 TL o parayı veriyorsa. En azından 25-30 saat garanti olmalı.

Hikaye çok meraklandırdı beni o yüzden bir an önce bitirmek istedim şu an başka bir oyun oynuyorum bitsin tekrar baştan aşağı her yere gire çıka oynayacağım.

6 saat 500TL :D F/P açısından rezalet desenize :D
Sizin gibi düşünenlerden dolayı piyasa birbirinin aynısını bomboş içeriklerle dolu açık dünya çöplüğüne döndü resmen, sırf oyun uzun sürsün diye saatlerce aynı objektifi yapıp duruyorsunuz ve günün sonunda "fiyatını hak ediyor" diyorsunuz.

Artık oyunda harcadığınız vakti değil de ne kadar eğlendiğinizi mi düşünseniz diyorum?

Sizin gibi düşünenlerden dolayı piyasa birbirinin aynısını bomboş içeriklerle dolu açık dünya çöplüğüne döndü resmen, sırf oyun uzun sürsün diye saatlerce aynı objektifi yapıp duruyorsunuz ve günün sonunda "fiyatını hak ediyor" diyorsunuz.

Artık oyunda harcadığınız vakti değil de ne kadar eğlendiğinizi mi düşünseniz diyorum?

Dying Light 2 aldım 170 TL 45 saat oldu arkadaşımla oynuyorum hiç de boş oyun değil fazla paran varsa verebilirsin seni durduran yok :) bunun gibi bir sürü oyun var saymaya kalkmayım istersen :D

Dying Light 2 aldım 170 TL 45 saat oldu arkadaşımla oynuyorum hiç de boş oyun değil fazla paran varsa verebilirsin seni durduran yok :) bunun gibi bir sürü oyun var saymaya kalkmayım istersen :D
En azından gidip Ubisoft oyunu övmediniz hocam. Dying Light 2 konusunda haklısınız. 1. oyunu hiç sevmeyen ben 2. oyunu tek başıma oynamama rağmen açık dünyada ki tüm etkinlikleri yapmıştım. Steam'de %3'lük kesimin aldığı başarıyı bile aldım. Fakat gerçekten de fazla para veriyorsak oyun uzun olmalı zihniyeti piyasayı boş açık dünya oyunları ile doldurdu. Neyse ki çoğu firma hâla bu kafada oyun yapmıyor. Last of Us, Resident Evil, Wolfenstein gibi oyunların da açık dünya olmaya çalışması kötü olurdu. Neyse ki fiyatlar süreye göre değil bütçeye göre belirleniyor.

Valla dostum ne sayacağını biliyorum, Horizon Zero Dawn diyeceksin Days Gone diyeceksin. İkisi de çöp yapımlar ve içerikleri beş para etmez. Hele HZD hiç etmez, oyunun yetenek ağacı bile zaten oyunun başında verilmiş olması gereken bomboş sözde yeteneklerle dolu. Onları oynayıp 40 saat aynı şeyi yapacağıma 12 saat güzel bir deneyim yaşarım çok daha iyi.

Valla dostum ne sayacağını biliyorum, Horizon Zero Dawn diyeceksin Days Gone diyeceksin. İkisi de çöp yapımlar ve içerikleri beş para etmez. Hele HZD hiç etmez, oyunun yetenek ağacı bile zaten oyunun başında verilmiş olması gereken bomboş sözde yeteneklerle dolu. Onları oynayıp 40 saat aynı şeyi yapacağıma 12 saat güzel bir deneyim yaşarım çok daha iyi.
Horizon konusunda katılmakla beraber AC Origins ama PS versiyon deyip salmıştım fakat Days Gone bence güzel bir oyun. Açık dünyasından değil zombili bir dünyada motoruna atlayıp gezebilme olayından dolayı. Yoksa hem kule hem outpost olarak geçen kamp temizleme ve harita, hızlı seyahat açma gibi boş içerikler var.

Hiç süreye bakılmasın demiyorum elbette gidip 3 saatte biten bir yapıma 600₺ vermek mantıklı olmazdı ancak 11~12 saat de çok kötü değil bence.

Bu arada oyunu oynamadım, oyun diğer yönlerden tatmin edici değilse bilemem ben sadece süreye bakarak oyuna değer biçmeyi desteklemiyorum hepsi bu.

Son düzenleme:
Hiç süreye bakılmasın demiyorum elbette gidip 3 saatte biten bir yapıma 600₺ vermek mantıklı olmazdı ancak 11~12 saat de çok kötü değil bence.

Bu arada oyunu oynamadım, oyun diğer yönlerden tatmin edici değilse bilemem ben sadece süreye bakarak oyuna değer biçmeyi desteklemiyorum hepsi bu.

Uncharted, Spider-Man, god fo war, Forza 5 Steam kütüphanemde biri sürü yapım var ben zaten oyuna kötü demedim 500 TL etmez dedim aynı şey NFS içide geçerli büyük hayranıyım tüm oyunlarını severek oynuyorum ve oynadım 1200 TL etmez kardeşim 500 TL veriyorsan oynanılabilir olması lazım Dying Light 1 adamlar 2 çıkana kadar güncelleme verdi içerik çıkardı öge çıkardı ve 25 TL mi 20 TL mi ne bu oyun grafikleride güzel tatmin edici kaç saat oynarsın açık dünyasında hikayeside rahat 20-30 saat soruyorum sana hakkımı şimdi 500 TL hzd ye laf etmişsin yalnız güzel kardeşim 92 TL alınabiliyor bu oyun kod ile emin ol 92 TL'nin hakkını sonuna kadar da veriyor 500 TL'ye 3-4 tane efsane oyun alırsın RDR2 bile 98 TL olmuş :D

Geri
Yukarı