Çamaşır kurutma makinesi önerisi

453281

Hectopat
Merhabalar, kara cuma indirimlerine güvenerek çamaşır kurutma makinesi almak istiyorum. A++, ısı pompalı, +8kg bir makine önerirseniz listeme ekleyeceğim. Takip ettiğim Grundig GDH82 model var. Arçelik olabilir, Samsung olabilir, Bosch olabilir. Marka takıntım yok Hoover de bakıyordum ilk başlarda ama şikayet sitelerinde çok saçma sıkıntılarla insanların servise gittiği için uzun süreler makinesiz kaldıklarını okudum, haliyle soğudum biraz.

Takip ettiğiniz model güzel. N13 gazı kullanan model daha iyi olur sanırım.r290 yanıcı. Çok sıkıntı olacağını sanmam ama bir ihtimal işte.

Arkadaşlar Grundig GDH82 aldım. Eğer kurutma makinesi almamak için bahaneleriniz varsa. Ne oldukları konusunda hiçbir fikri yok, hepsi gereksiz bahaneler. Mutlaka her evde olması gerekiyor kurutma makinesi. Yardım eden herkese çok teşekkürler.

Ben de ucuz bir şey bakıyorum ama hiç anlamadığımdan direkt almak da istemiyorum. Şu model hakkında bilgisi olan var mıdır?

https://www.hepsiburada.com/daewoo-...w-p-HBCV00002PCQ03?url_src=and-product-detail
Şu yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca sorduğunuz makinenin enerji sınıfı B. A+ olan bir makiye göre 2-2.5 kat daha fazla maliyetli olur yıkama başı. Dayanıklı tüketim malı olduğu için, ek garantiyle birlikte +6-7 yıl garantili kullanılacağı için enerji sarfiyatı çok önemli.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı