Çamaşır Makinesinin İçinden Çıkan Taşlar

cruwiel

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, ikinci el aldığım çamaşır makinesinin suyu çekme ve sıkma moduna geldiği zaman içinden garip sesler çıkıyor. Sanki içinde bir şeyler sökülüyormuş gibi sesler. Daha sonra yıkama işlemi bittiğinde içinde bazı şeyler buluyor. Hem giysileri koyduğumuz yerde, hem de alttaki kapakta birikiyor. Resimleri aşağıya bırakıyorum, bu işlerden anlayan, veya daha önce başına böyle bir şey gelmiş biri yardımcı olabilir mi acaba? Şimdiden çok teşekkürler.

WhatsApp Image 2019-09-22 at 14.20.16.jpeg

WhatsApp Image 2019-09-22 at 14.32.56.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
İçince kaya diyebileceğimiz şekilde betonlar olur genelde. Çalışırken evi turlamasın diye. Kazanı çarparak kırpmış gibi duruyor. Gördüğünüz parçaları temizleyip birkaç kullanım sonrasında tekrar kontrol edin. Çok sık oluşuyorsa servise gösterin.

Çok teşekkürler yorumlarınız için, bu neredeyse her yıkamada oluyor. Alttaki kapakta birikenler 2-3 yıkamada oldu. Ayrıca dediğim gibi ikinci el aldım ve uygun bir fiyata aldım, öğrenci olduğum için servise götürmek/servis çağırmak bile benim için çok büyük dert 😄 bir de tutup 100-200 gibi bir para isteyeceği tutar (kıbrıs şartları), eğer ilerde büyük sıkıntı çıkarmazsa bu şekilde kullanabildiğim kadar kullanayım diyorum. önceden sıkarken çok sallanırdı ama ayaklarını düzelttim artık fazla sallanmıyor. sallanmadığı için bu dökülmeler azalır diye düşünüyorum ^^ tekrardan çok teşekkürler yorumlar için, sağolun 😇

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı