Çamaşır sulu bez Mouse'u bozar mı?

404631

Hectopat
Makaleler
1
Bizim eve gelen temizlik yapan kişi ben yapma dememe rağmen ben görmez iken Mouse'umu çamaşır sulu bez ile silmiş. Fareyi bozma ihtimali var mı? Bu arada bez çok temiz değil. Cam dahil her yer onunla siliniyor.

Bizim eve gelen temizlik yapan kişi ben yapma dememe rağmen ben görmez iken Mouse'umu çamaşır sulu bez ile silmiş. Fareyi bozma ihtimali var mı? Bu arada bez çok temiz değil. Cam dahil her yer onunla siliniyor.
Benim annem de hep bezle siliyor. Bezin suyu sıkıldıysa sıkıntı olmaz. Çamaşır suyu dış kaplamasına zarar verir mi bilmem. Yine de önlem olarak durulanmış bezle silebilirsiniz.

Sensöre değerse sıkıntı olabilir, onun dışında bir şey olacağını sanmam. Ki sensörün önündeki plastik girmesini engeller büyük ihtimalle, ek olarak içine kaçmaması lazım.

Ben farenin üstüne bir bardak su döktüm yanlışlıkla. İlk başta çalışmadı. İçini açıp kuruttum hala kullanıyorum. Tekerleğin arasında boşluktan su girmiş.
Yani üstüne dökülen su ile bile hala çalışıyorsa bez ile hayli hayli çalışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı