Camilerdeki dev avize namaz esnasında düşse ne olur?

Valla bende de fantazi var, düşünüyorum ve tam ortasının altından namaza duruyorum. Özellikle tam ortasının altına denk getiriyorum kafamı, düşerse artık öğreniriz, birinci ağızdan öğrenmiş oluruz. Özellikle Adana’da olanlar bilir, Merkez Camii’ye gidiyorum bazen, oradaki avize bir şahane, altında durmak bir zevk. 😀😁

Valla bende de fantazi var, düşünüyorum ve tam ortasının altından namaza duruyorum. Özellikle tam ortasının altına denk getiriyorum kafamı, düşerse artık öğreniriz, birinci ağızdan öğrenmiş oluruz. Özellikle Adana’da olanlar bilir, Merkez Camii’ye gidiyorum bazen, oradaki avize bir şahane, altında durmak bir zevk. 😀😁
Bak bu iyiydi :D

Bazı Çin merkezli karanlık yapılanmalar tarafından 2023 yılında, tam tarihi bilinmeyen bir Cuma günü bütün avizeler aynı anda imha edilerek büyük bir katliama yol açılacak. Zaten çoğu -%89,2- avizenin tasarımını da Çin kökenli yardım kuruluşları üstlenmiş. Teoriyi kanıtlar nitelikte.

Moderatörleri sorgulamak sizin göreviniz değil bence.
Benim ne yapacağım ya da neyi sorgulayacağım seni alâkadar etmez. Herbokolog olup oraya buraya atlayacağına perspektifini geliştirecek işlerle uğraş. Umarım bu öğütümü algılayabilecek zekâya ve niteliğe sahipsindir.

Benim ne yapacağım ya da neyi sorgulayacağım seni alâkadar etmez. Herbokolog olup oraya buraya atlayacağına perspektifini geliştirecek işlerle uğraş. Umarım bu öğütümü algılayabilecek zekâya ve niteliğe sahipsindir.
Kardeşim konuya tıklamazsın olur biter. Gelip amatör vs. diyerek racon kesmen sonucunda kimse seni dikkate almayacak. Daha beteri alay konusu oldun.

Bravo kardeşim "Camideki avize" konusunda bile konuyu toksiklendirmeyi başardı sonunda birisi.
Bir konu açarım dinden giren mi dersin, müslümanım diye sevgili yapma diyen mi dersin, modlara acemi diyen mi dersin. Technopat Sosyal kötü yola doğru gidiyor ama hayırlısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı