Çözüldü Camın altına adamı koyup katlettiğimiz oyunun adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SensOuma

Centipat
Daha fazla  
Çok eskiden oynadığım bir oyundu. Tamamen şiddet içerikli bir oyun. Vahşice öldürüyorduk. Pencereyi açıp altına adamı koyup kafasına kafasına vurup öldürdüğümüz bir sahne vardı, tek hatırladığım bu. Ayrıca oyuna bir evde başlıyorduk diye biliyorum.
Oyunun logosunda kuru kafa ya da X işareti var gibi geliyor aklıma ama bulamadım. Sizce?

CoD Black Ops 1 olabilir mi?

Çok eskiden oynadığım bir oyundu. Tamamen şiddet içerikli bir oyun. Vahşice öldürüyorduk. Pencereyi açıp altına adamı koyup kafasına kafasına vurup öldürdüğümüz bir sahne vardı, tek hatırladığım bu. Ayrıca oyuna bir evde başlıyorduk diye biliyorum.
Oyunun logosunda kuru kafa ya da X işareti var gibi geliyor aklıma ama bulamadım. Sizce?
The Punisher?

Jericho?

Dosya Ekleri

• 1668258188401.png
    1668258188401.png
    289,8 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı