Camtasia 2018 renderi işlemciden yapıyor

Parayla aldığın uygulamaların, Steam'den falan görüntüsünü almadan inanmam :D

Kesinlikle "kötü sistemin" varsa Movavi tavsiye ederim, fakat "iyi sistemin" varsa Adobe Premiere Pro tavsiyemdir.

1640740064583.png

Eski Steam hesabım dursaydı keşke hocam. Dediğim gibi erken davranmak istemedim sadece.
Parayla aldığın uygulamaların, Steam'den falan görüntüsünü almadan inanmam :D

Kesinlikle "kötü sistemin" varsa Movavi tavsiye ederim, fakat "iyi sistemin" varsa Adobe Premiere Pro tavsiyemdir.

Adobe'nin kullanımı bayağı zor geliyor hocam.

Eki Görüntüle 1254651

Eski Steam hesabım dursaydı keşke hocam. Dediğim gibi erken davranmak istemedim sadece.

Tamamdır hocam, help kısmına tıkla orada ayarlar olmalı, ayarlayabilirsin.
Ekran kartı ile render yaparken bende de %100 kullanmıyor ama işlemciyi yüksek kullanıyor sanırım normal olanı bu, bu arada Camtasia kullanmıyorum DaVinci Resolve kullanıyorum ama aynı durum oluyor, endişe edilecek bir şey değildir.

DaVinci Resolve'de bir sorunum var benim. O kadar satın aldım .dll sorunum vardı, iade ettim.

Ekran kartı ile render yaparken bende de %100 kullanmıyor ama işlemciyi yüksek kullanıyor sanırım normal olanı bu, bu arada Camtasia kullanmıyorum DaVinci Resolve kullanıyorum ama aynı durum oluyor, endişe edilecek bir şey değildir.

Hocam peki işlemciyle veya ekran kartı ile alınan render arasında görüntü farkı olur mu?

Render kısmında video kodlayıcı olarak "NVIDIA NVENC, Intel QuickSync veya AMD VCE" seçeneklerinden birisi varsa onu seçebilirsiniz. Bunlar yoksa x264 veya x265 gibi işlemci bazlı video kodlayıcıları kullanıyordur. Bu arada işlemci bazlı video kodlayıcılar video kalitesi ve dosya bosya boyutu verimliliği açısından GPU bazlı kodlayıcılardan daha iyi.

Geri
Yukarı