Camtasia ile video export yapma

Hamzarrow

Kilopat
Daha fazla  
Video çekmek için ShadowPlay programını kullanıyorum. Monitörüm 1080p ancak ben ShadowPlay'le 720p 30 FPS 50 Mbps ayarında videoyu çekiyorum. Ve Camtasia'dan 720p renderlıyorum. ShadowPlay'den 1080p çekip, Camtasia'dan 720p renderlar isem videonun kalitesi artar mı? Camtasia'da video render kalitesi olarak %90 kalite ayarını kullanıyorum. İyi midir? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Ordu'ya selam olsun.

Bildiğim kadarıyla ve bana kalırsa hangi kalitede çekersen o kalitede çıktı almanı tavsiye ederim. Ayrıca 1080 video çekip 720p çıktı alırsanda, zaten çözünürlük değişmese bile az da olsa kayıp olacaktır. Birde 1080p'yi 720p yaparsan kalite kaybı daha fazla olur. Sen 1080p çek, 1080p çıktı al. H264 kodekle mp4 olarak çıktı alın.

Öncelikle Ordu'ya selam olsun.

Bildiğim kadarıyla ve bana kalırsa hangi kalitede çekersen o kalitede çıktı almanı tavsiye ederim. Ayrıca 1080 video çekip 720p çıktı alırsanda, zaten çözünürlük değişmese bile az da olsa kayıp olacaktır. Birde 1080p'yi 720p yaparsan kalite kaybı daha fazla olur. Sen 1080p çek, 1080p çıktı al. H264 kodekle mp4 olarak çıktı alın.
Aleykümselam, dediğiniz gibi yapacağım yorumunuz için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı