Camtasia Studio 8.6 render alırken çalışmayı durdurdu sorunu

AtaBora

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben Ata.Kanalım için bir video hazırladım. Bu videonun montajlama aşamasını bitirip render'a bıraktım. Bir baktım böyle bir hata. Diğer ytber arkadaşlara sordum soruşturdum. Montajı biraz kaliteli ve programın bütün özelliklerini kullanarak yaptım. Bir arkadaş ''-Bütün videoları bir klasöre topla öyle birleştir'' dedi. Olmadı. Bütün render seçeneklerini denedim mp4only 1080, 720 vs vs. Bir arkadaş ise ''çok fazla video kestiğin için olmuş, başka programdan yap'' dedi. Bir arkadaş da ''ver 900 tl al camtasia yapacak bir şey yok dedi. Bu olanlabol montajlı 2-3 videoda da başıma geldi onları da renderleyemeden sildim. Hatadan dolayı programı silip yükledim, olmadı. Diğer sürümleri deneyeyim dedim, 3 sürüm dışında hiçbiri kaldırmıyor. Onlarda da sonuç aynı. Aldığım hatanın bir çözümü var mıdır? Altta ssler mevcut. İyi Forumlar :)
TECH1.png
TECH2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Moderatör'ümün dediği gibi, korsan ürünlerde bu tarz sorunlar olması gayet normal. Deneme sürümünde deneyin. Aynı hata forumdaki başka bir arkadaşın başına gelmişti. Korsan sürümü kaldırıp kullandığında sorunu düzeldi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı