Camtasia Studio 8 Render Sırasında Hata

Fro

Kilopat
İlk yapmaya başladığımda render açtığım an da yanıt vermiyordu. Birkaç yerde araştırıp sürümü değiştirdim. Bu kez bir süre ilerledikten sonra başka bir hata veriyor. Dosya bulunamadı gibi bir şey.
Ben yaptığım projeyi kaydedip bunu başka bir bilgisayarda render yapabilir miyim, nasıl yaparım?
Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
proje dosyasına proje içerisinde ki video ve müzikleri atmıyordur diye tahmin ediyorum.
onları ayrıca almak gerekebilir.

Eğer korsan kullanıyorsanız ondan kaynaklanıyor olabilir.Camtas 9'un güzel bir korsan versiyonu vardı en son.
Düzgün bir sürüm bulabilirseniz aynı bilgisayardan yapın derim.

proje dosyasına proje içerisinde ki video ve müzikleri atmıyordur diye tahmin ediyorum.
onları ayrıca almak gerekebilir.

Eğer korsan kullanıyorsanız ondan kaynaklanıyor olabilir.Camtas 9'un güzel bir korsan versiyonu vardı en son.
Düzgün bir sürüm bulabilirseniz aynı bilgisayardan yapın derim.
Kullandığım video ve resimleride alarak başka bilgisayarda yapma imkanım var mı?
Veya bu projeyi başka bir programla render yapmak mümkün mü?

tabi vardır ama biraz ince işçilik isteyebilir.şuanda bende yüklü değil kontrol edemiyorum o yüzden.

aşağıda bir yöntemi var.oradan yapabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

--başka bir programla camtasia projesini açamazsın sanmıyorum.

tabi vardır ama biraz ince işçilik isteyebilir.şuanda bende yüklü değil kontrol edemiyorum o yüzden.

aşağıda bir yöntemi var.oradan yapabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

--başka bir programla camtasia projesini açamazsın sanmıyorum.
Çok teşekkürler [emoji4]

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı