Camtasia Studio 8 kurulum hatası - Error 1904

Bire bir elle yaptigimda ben de başarıli bir şekilde yüklendi. Bence bazi dosyalarınızda eksiklik var.
Camtatasifilter.dll' yi not defteri ile açip mscvr diye arama yaptiğimizda karşimiza msvcr100.dll çıkıyor. Bu dll Visual C++ 2010 Red. Package' da bulunan bir dll. Aşagıdakileri yükleyince düzeleceğini umuyorum.
Download Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) from Official Microsoft Download Center
Download Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64) from Official Microsoft Download Center
Ne olur ne olmaz .Net Framework 4' ü de yükleyin
Download Microsoft .NET Framework 4 (Web Yükleyicisi) from Official Microsoft Download Center

Bire bir elle yaptigimda ben de başarıli bir şekilde yüklendi. Bence bazi dosyalarınızda eksiklik var.
Camtatasifilter.dll' yi not defteri ile açip mscvr diye arama yaptiğimizda karşimiza msvcr100.dll çıkıyor. Bu dll Visual C++ 2010 Red. Package' da bulunan bir dll. Aşagıdakileri yükleyince düzeleceğini umuyorum.
Download Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) from Official Microsoft Download Center
Download Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64) from Official Microsoft Download Center
Ne olur ne olmaz .Net Framework 4' ü de yükleyin
Download Microsoft .NET Framework 4 (Web Yükleyicisi) from Official Microsoft Download Center

Kardeşim bu programlar yüklü bende yalnız net framework u yüklemeye çalışırken bu program sistemin zaten bir parçası diye bir yazı cıkıyor yükleyemiyorum.

Net Framework yüklü değil bu hatayı alıyorum MVC++ 2010 yüklü çalıştırınca bu geliyor ? Hiç anlamadım ne olduğunu belki şimdi yardımcı olabilirsiniz.

redistrbutable.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm gerekli dosyalar hatta daha fazlası yüklü gibi gözüküyor. Aklima daha başka bir şey gelmiyor. Fakat diğer bilgisayarima yüklemeye çalişcam. Eğer bir çözüm bulursam sizi buradan bilgilendiririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı