Camtasia Studio 8 Kurulumda Error 1904

Soykan Soycan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Camtasi Studio 8 programını kurmaya çalıştığımda Error 1904 hatası alıyorum. Eskiden böyle bir hata yoktu. Programı 1 ay boyunca kullanmadım. Programa girmeye çalıştığımda ise uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc00007b hatası aldım. Programı tekrar kurmaya çalıştığımda ise başta belirttiğim hatayı aldım. Yardımcı olur musunuz? İyi günler.

Programı temiz bir şekilde kurmaya çalış, programı kaldırırken arkasında atık dosyalar bırakmış ya da yazılımı tekrar yüklediğinde program silmediği (bu veriler genelikle silinmez ki, kullanıcı tekrar kurulum yaptığında tekrar tekrar kullanıcıya seçenekler sormasın diye yapılan bir nevi kurtarma dosyası, geri yükleme dosyası'da denilenebilinir.) Bu tür atık dosyalardan tam temizleme yapmadan kurtulamazsın. Bunun için gerekli yazılımlardan sana önerebileceklerim;
-CCleaner.
-Your Uninstaller.

Bu yazılımlar ile gerekli temizlemeleri yap.

Ve son olarak'ta;
Çalıştır>%appdata%>local>temp.
temp klasörünün içerisindeki atık dosyaları sil. Bunlarda'da bu tür atık dosyalar var.
Kolay gelsin anlamadığın yeri sorarsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı