Camtasia Studio 9 İzleme Ekranında Kasma

HlovE

Hectopat
Eski bilgisayarımda Camtasia 9 kullanıyordum. Ancak ufak editlerde bile (yakınlaştırma gibi) izleme ekranında çok kasıyordu, bu yüzden doğru düzgün bir edit yapamıyordum. Bu sistemimden kaynaklanıyor herhalde diyerek kullanmayı bırakmıştım. Birkaç gün önce yeni bir sistem aldım ve tekrar Camtasia 9 yükledim. Ancak anlamadığım bir şekilde yine aynı sorunla karşılaşıyorum. Bunun bir çözümü falan yok mu? Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Camtasia da varmı bilmiyorum adobe premiere ve after fx kullanırken videoyu oynatınca kasıyorsa videonun altında kaliteyi belirleyen bir seçenek var muhtemelen "Full" yazar onu "1/4" yaparsanız kaliteyi düşürüp akışkan bir görüntü verecektir rander işleminde kaliteli şekilde rander alır.
Adobe de böyle camtasiada da varsa deneyebilirsin

Camtasia da var mı bilmiyorum Adobe Premiere ve after FX kullanırken videoyu oynatınca kasıyorsa videonun altında kaliteyi belirleyen bir seçenek var muhtemelen "Full" yazar onu "1/4" yaparsanız kaliteyi düşürüp akışkan bir görüntü verecektir rander işleminde kaliteli şekilde rander alır.
Adobe de böyle Camtasia'da da varsa deneyebilirsin.

Onda yok hep Full kalitede izletiyor Camtasia.

Herhangi bir çözüm bilen var mı? bende uzun zamandır camtasia kullanıyorum 9 a yükselttim ama kasma sorununu çözemedim herhangi bir yerde önizleme ayarıda bulamadım.

Geri
Yukarı