Camtasia Studio 9 nasıldır?

dwarekithx

Decapat
Daha fazla  
Video kaydı almak için kullanacağım, edit konusunda PC ile çok bilgili değilim hatta hiç değilim. Sizce bu uygulama işimi görür mü? Bunun haricinde video kayıt için D3dgear almayı düşünüyorum o işimi görür mü? Yazarsanız sevinirim, iyi günler.

Kayıt kısmı fena değil, edit için ise başlangıç. Hatta bu program insanlar video editlemeye alışsın diye yapılmış. Ek olarak indirilebilecek içeriği yok denecek kadar az fakat öğrenmesi de ustalaşması da çok kolay program. Camtasia veya Movavi ile başlamanız iyi olur veya CapCut PC versiyonunu bile deneyebilirsiniz fakat bu işten yürümek için daha sonrasında Premiere Pro veya Vegas Pro gibi üst klasman uygulamarı öğrenmelisiniz. O seviyeye geldiğinizde tavsiyem Premiere Pro olurdu.

Hocam kayıt için OBS kullanamam ne kullanacağımı yazmıştım zaten edit konusuna gelince hiç bilgim yok Premiere Pro zor olmaz mı başlangıç için.
obs diye bir şey yazmamışsınız.
1680133948245.png

Hocam kayıt için OBS kullanamam ne kullanacağımı yazmıştım zaten edit konusuna gelince hiç bilgim yok Premiere Pro zor olmaz mı başlangıç için.
Merak etmeyin oda o programı bilmiyor ezbere bir cevap verdi :D
Filmora'ya göz ata bilirsin, Ama onun dediği programda acemeliğini atman 1-2 hafta sürer.

OBS diye bir şey yazmamışsınız.
Eki Görüntüle 1719991

Merak etmeyin oda o programı bilmiyor ezbere bir cevap verdi :D
Filmora'ya göz atabilirsin, ama onun dediği programda acemeliğini atman 1-2 hafta sürer.

D3dgear kullanacağım yazmıştım hocam OBS kullanmayı denemiştim birkaç gün önce ama kayıtta kasmadığı halde video çok kasıyordu onun için onu kullanmıyorum D3dgear de öyle bir sorunla karşılaşmadım edit konusuna gelince Movavi demiştiniz o paralı değil mi?

Kayıt kısmı fena değil, edit için ise başlangıç. Hatta bu program insanlar video editlemeye alışsın diye yapılmış. Ek olarak indirilebilecek içeriği yok denecek kadar az fakat öğrenmesi de ustalaşması da çok kolay program. Camtasia veya Movavi ile başlamanız iyi olur veya CapCut PC versiyonunu bile deneyebilirsiniz fakat bu işten yürümek için daha sonrasında Premiere Pro veya Vegas Pro gibi üst klasman uygulamarı öğrenmelisiniz. O seviyeye geldiğinizde tavsiyem Premiere Pro olurdu.

Dediğiniz uygulamalar ne kadar CapCut PC çok kasıyor sanırım bir arkadaşımda öyle olmuş.

Dediğiniz uygulamalar ne kadar CapCut PC çok kasıyor sanırım bir arkadaşımda öyle olmuş.
Camtasia satın almaya değmez, o kadar az özelliğe rağmen indirimsiz 300 dolar gibi uçuk bir fiyatı var ve TL cinsinden satışını bulamadım. Diğerlerinin fiyatlarını aşağıya bırakıyorum.

Movavi
1680208549950.png

Vegas Pro
1680208575037.png

Premiere Pro
1680208623800.png
1680208659481.png

Fiyatlar bu şekilde. Adobe tarafında sadece Premiere Pro'ya ayda 130TL vermektense, Creative Cloud alarak tüm Adobe uygulamalarına 190TL vermek daha mantıklı.

Geri
Yukarı