Çamurlu plaka ile radara girilirse ceza yenir mi?

DARKNIGHTS

Decapat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Bugün bir yere yetişmek için çok hızlı gidiyordum. Biraz dalgındım sonra emniyet şeridinde beyaz Ford couier vardı radar olduğuna eminim çünkü dikiz aynasında 3 4 kamera ve panjur içi çakar vardı. 267 km/h ile girdim radar 120 km/h ve benim plakam çamurludu sadece a harfi ve il kodu görünüyordu. Eğer radar çektiyse bence çamurlu plakadan çekemedi çektiyse ayrıca çamurlu plakadan ceza yer miyim? Böyle bir madde var yahu araç arabanın arka plakasını çekmiş olabilir mi? Çünkü tedirginim radar sınırını bayağı aştım yardımcı olursanız teşekkürler.

Son düzenleme:
Bugün bir yere yetişmek için çok hızlı gidiyordum. Biraz dalgındım sonra emniyet şeridinde beyaz Ford couier vardı radar olduğuna eminim çünkü dikiz aynasında 3 4 kamera ve panjur içi çakar vardı. 267 km/h ile girdim radar 120 km/h ve benim plakam çamurludu sadece a harfi ve il kodu görünüyordu. Eğer radar çektiyse bence çamurlu plakadan çekemedi çektiyse ayrıca çamurlu plakadan ceza yer miyim? Böyle bir madde var yahu araç arabanın arka plakasını çekmiş olabilir mi? Çünkü tedirginim radar sınırını bayağı aştım yardımcı olursanız teşekkürler.
267km/h ile seyir edip canınıza zarar gelmemesi bence yegane ödülünüz. Bırakın ceza gelsin, size bir şey olmamış. Verilmiş sadakanız varmış (mecazidir).

Ya yemişsindir ya da yememişsindir. Biz nasıl ve ne şekilde yardım edebiliriz?
Verebileceğim en iyi yardım: Cezayı yediyseniz soğuk suyunuzda en azından 3 tane küp şeklinde buz bulunmasına dikkat edin.

3 tane küp şeklinde buz ayrıntısı güzelmiş 😀 bu arada şaka bir yana yemişsinizdir diye düşünüyorum.

Bugün bir yere yetişmek için çok hızlı gidiyordum. Biraz dalgındım sonra emniyet şeridinde beyaz Ford couier vardı radar olduğuna eminim çünkü dikiz aynasında 3 4 kamera ve panjur içi çakar vardı 267 km/h ile girdim.
Ve benim plakam çamurludu sadece a harfi ve il kodu görünüyordu eğer radar çektiyse bence çamurlu plakadan çekemedi çektiyse ayrıca çamurlu plakadan ceza yerr miyim böyle bir madde var yahu arç arabanın arka plakasını çekmiş olabilir mi çünkü tedirginim radar sınırını bayağı aştım yardımcı olursanız teşekkürler.

Ya yemişsindir ya da yememişsindir. Biz nasıl ve ne şekilde yardım edebiliriz?
Verebileceğim en iyi yardım: Cezayı yediyseniz soğuk suyunuzda en azından 3 tane küp şeklinde buz bulunmasına dikkat edin.

Hocam benim sorduğum ayrıca çamurlu plakadan ceza yer miyim?

Geri
Yukarı