Çamurlu plaka ile radara girilirse ceza yenir mi?

Yiye bilirsin. Kameralardan nereye gittiğini bulup arabanın plakasını alırlar. Cezayı yersin. Hem e devletten ceza yiyip yemediğine bakabilirsin.

Bugün bir yere yetişmek için çok hızlı gidiyordum. Biraz dalgındım sonra emniyet şeridinde beyaz Ford couier vardı radar olduğuna eminim çünkü dikiz aynasında 3 4 kamera ve panjur içi çakar vardı. 267 km/h ile girdim radar 120 km/h ve benim plakam çamurludu sadece a harfi ve il kodu görünüyordu. Eğer radar çektiyse bence çamurlu plakadan çekemedi çektiyse ayrıca çamurlu plakadan ceza yer miyim? Böyle bir madde var yahu araç arabanın arka plakasını çekmiş olabilir mi? Çünkü tedirginim radar sınırını bayağı aştım yardımcı olursanız teşekkürler.

Aman hocam yemişsinizdir o ne hız 😧

Sonu GTA V- Yine Gözümüz Yükseklerde gibi bitebilirdi 🤣 . Çok iyi o videolar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonu GTA V- yine gözümüz yükseklerde gibi bitebilirdi 🤣. Çok iyi o videolar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam yalnız yazılımda var konu açmıştım önceden hatta otobanda 289 km/h yaptıktan sonra düşük motor performansı vermişyi halbuki araba hiç yorulmadı.
Sonu GTA V- yine gözümüz yükseklerde gibi bitebilirdi 🤣. Çok iyi o videolar.

Hocam izlediğiniz dizel benimki benzinli.

Geri
Yukarı