Can sıkıntısı nasıl geçer?

Taha01020304

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster 20.5.1
Windows 11 Home
Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.7GHZ;45W ;10nm SuperFin
12. Nesil Alder Lake
NVIDIA® GeForce® RTX3060 Max-Performance 6GB GDDR6 192-Bit DX12 (En Yüksek Grafik Gücü; 115Watt + 15 Watt DB 2.0)
Ekran Kartı Mux Switch
Destekliyor (iGPU / dGPU)
17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
Bellek
16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
1TB SAMSUNG PM9B1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
Kendime bilgisayar almak için çok heveslenmiştim, borç harç aldım. Fakat şimdi oyun zevkim kaçtı. Hiçbir oyunu beğenemiyorum, para da yatırmak istemiyorum, korsan oynayınca da az bir şey olan oyun zevkim kaçıyor. Gerçekten çok canım sıkılıyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bilgisayarın hayırlı uğurlu olsun

Oynayacak oyun bulamıyorum çok sıkılıyorum hevesimm kaçtı diyorsan:

İlk bilgisayar aldığımda benim de öyle oldu sonra biraz oyun alanını genişleterek (benim önerim korsan oyun oynamadan) daha çok zevk alabilirsin Epic Games'de ücretsiz oyunlar veriliyor hatta bazen çok iyi oyunların verildiğide oluyor arkadaşın dediği gibi yaz indirimlerinde oyunlar alabilirsin veya da yaz olduğu için Epic de güzel oyunlar verebilir bilmiyorum ama gene Epic Games'de bedava olan (Fortnite, Rocket League) gibi oyunlar oynayabilir dediğim gibi alabilirsende indirimelrde oyun alabilirsin. Fakat dediğim gibi korsana bulaşmanı önermem çünkü kötü sonuçlara yol açabilir yaşadığımdan biliyorum gözle görünür PC de bir şey olmasa da insan derde girebiliyor bununla alakalı virüs programın varsa taradığı en küçük virüs vb. Bir şey içine dert olabilir.

Tekrardan söyleyeyim başta bu çoğu kişiye olur ama geçer diye düşünüyorum bu his iyi oyunlar şimdiden.

Öncelikle bilgisayarın hayırlı uğurlu olsun

Oynayacak oyun bulamıyorum çok sıkılıyorum hevesimm kaçtı diyorsan:

İlk bilgisayar aldığımda benim de öyle oldu sonra biraz oyun alanını genişleterek (benim önerim korsan oyun oynamadan) daha çok zevk alabilirsin Epic Games'de ücretsiz oyunlar veriliyor hatta bazen çok iyi oyunların verildiğide oluyor arkadaşın dediği gibi yaz indirimlerinde oyunlar alabilirsin veya da yaz olduğu için Epic de güzel oyunlar verebilir bilmiyorum ama gene Epic Games'de bedava olan (Fortnite, Rocket League) gibi oyunlar oynayabilir dediğim gibi alabilirsende indirimelrde oyun alabilirsin. Fakat dediğim gibi korsana bulaşmanı önermem çünkü kötü sonuçlara yol açabilir yaşadığımdan biliyorum gözle görünür PC de bir şey olmasa da insan derde girebiliyor bununla alakalı virüs programın varsa taradığı en küçük virüs vb. Bir şey içine dert olabilir.

Tekrardan söyleyeyim başta bu çoğu kişiye olur ama geçer diye düşünüyorum bu his iyi oyunlar şimdiden.
Teşekkür ederim.
İnşallah bu his geçer yani kötü bişey, nerdeyse pc aldığıma pişman olacağım.

29 haziranda yaz indirimleri geliyor kapabildiğin kadar kapmanı öneririm.
Gta 5 alacam öncelikle sonra rdr2 falan diye umuyorum indirim olursa.

İlgi alanınıza göre oyunlar oynayabilirsiniz. Mesela tarih seviyorsanız Hearts of Iron IV veya Europa Universalis IV oynayabilirsiniz.
Türkçe oyun ve hikayeli olsun beni hikayesiyle kapsın her türlü oynarım.

Geri
Yukarı