Can sıkıntısına çözüm önerileri

Hocam oyunlardan sıkılmayacağınız derecede oyun oynayın bence :D
eskiden vakit olsa da oyun oynasam diyordum şimdi oyun görünce midem bulanıyor çok oynamayın yani sonra sıkılırsınız.

Oynamadım ki 1 tane bile offline oyun bitirmedim başlasammı acaba Star Wars Mass Effect Dead Space Crysis BF serileri var Witcher Batman serisi var önerebileceğiniz var mı?

Oynamadım ki 1 tane bile offline oyun bitirmedim başlasammı acaba Star Wars Mass Effect Dead Space Crysis BF serileri var Witcher Batman serisi var önerebileceğiniz var mı?

Hocam arkadaşım da sizin gibi bir tane bile sp oyun bitirmemişti her zaman multiplayer oyun arıyordu zorla 5 tane oyun bitittirdim :D
hocam herkesin dilinden düşmeyen çok sevilen kaliteli oyunlar ile başlayın RDR serisi Half-Life serisi (birçok eski gelir Black Mesa oynayın hikayeden de daha çok şey anlarsınız) GTA V falan eğer hiç oynamadıysanız bunları da oynamamışsınızdır diye yazdım.

Hocam arkadaşım da sizin gibi bir tane bile sp oyun bitirmemişti her zaman multiplayer oyun arıyordu zorla 5 tane oyun bitittirdim :D
hocam herkesin dilinden düşmeyen çok sevilen kaliteli oyunlar ile başlayın RDR serisi Half-Life serisi (birçok eski gelir Black Mesa oynayın hikayeden de daha çok şey anlarsınız) GTA V falan eğer hiç oynamadıysanız bunları da oynamamışsınızdır diye yazdım.

GTA Vice City'i bile bitirmedim Half-Life var kütüphanede ilk hangi storyli oyundan başlayım BF serisini düşünüyordum EA paly bitmeden

GTA Vice City'i bile bitirmedim Half-Life var kütüphanede ilk hangi storyli oyundan başlayım BF serisini düşünüyordum EA paly bitmeden.

Hocam Half-Life Black Mesa-2 Episode 1-2 diye gidin ya da gitmeyin ben bitirdiğim günden beri içinde kaldı 3.bölümün asla çıkmayacak olmasını bilmek ama o sonu merak etmek falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı