Can sıkıntısına çözüm ne olabilir?

imuurcwita

Centipat
Daha fazla  
Aylardır evde tıkandım kaldım ne yapsam sıkılıyorum arkadaş. Oyun oynayamıyorum sistemim yok yine de böyle ufak oyun önerileriniz varsa yazabilirsiniz sistemi aşağıya yazacağım ne yapacağımı bilmiyorum okumadığım kitap kalmadı dizi-filmler de sarmıyor artık yarıda bırakıyorum hepsini okul açılana kadar bu böyle devam edecek gibi bir şeyler önerin gözünüzü seveyim.
i5 4210, 4 GB RAM'im ve 920M ekran kartım var hiçbir şey oynayamıyorum Acer laptop modeli Aspire E-5 eski yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Aylardır evde tıkandım kaldım ne yapsam sıkılıyorum arkadaş. Oyun oynayamıyorum sistemim yok yine de böyle ufak oyun önerileriniz varsa yazabilirsiniz sistemi aşağıya yazacağım ne yapacağımı bilmiyorum okumadığım kitap kalmadı dizi-filmler de sarmıyor artık yarıda bırakıyorum hepsini okul açılana kadar bu böyle devam edecek gibi bir şeyler önerin gözünüzü seveyim.
i5 4210, 4 GB RAM'im ve 920M ekran kartım var hiçbir şey oynayamıyorum Acer laptop modeli Aspire e-5 eski yani.

Arkadaşların varsa dışarı çıkıp gezmeyi deneyebilirsin düzenli hale getirirseniz senin için hoş olur ama diyorsan yapamam ben şu sıralar internet kafeye gidiyorum kendi sistemim olduğu halde eğlenceli geliyor çoluk çocuğa oyun falan öğretiyorum falan eğlenceli. Sana da tavsiye ederim internet kafe gibi ortamları hiç tanımadığın insanlarla bile çok rahat konuşabilirsin samimi ortamı vardır her zaman.

Kitap oku diyeceğim ama pahalılar. Bi gamepass oyunlarına göz atabilirsin steamde dolaşmaktan daha kısa sürer

i5 4210, 4 GB RAM'im ve 920M ekran kartım var hiçbir şey oynayamıyorum Acer laptop modeli Aspire E-5 eski yani.
Gez, gitmediğin yerlere git.
Ya da annemin bana bol bol önerdiği bir alternatif olarak kafanı duvara vurabilirsin.

İnternette sizi eğlendiren videolar izlemenizi öneririm. Canımın en sıkkın olduğu dönemlerde kendimi bana hitap eden, eğlenceli YouTube videolarına veririm, boş boş ekrana bakarak sıkıntıdan geçmeyen vakti öldürmüş olmak, geçen saatleri sıkıntıyla geçirmekten çok daha iyi hissettiriyor. Şahsen canım sıkkınken bir şeyler öğrenmek veya zahmetli bir işe kalkışmak bende çok büyük bıkkınlığa sebep oluyor, bu yüzden canım sıkkınken en sevdiğim işi bile yapmıyorum, eğer yaparsam depresif durumdayken sevdiğim işten de soğuyacağımı biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı