Can sungur-mega tron sistem nasıldır?

Sistem fiyat performans mükemmel anakart ve işlemci bi tık zayıf sadece. Ancak piyasada bu güç için oyun yok. Hep eski oyunlar var.

Ne beklediğine bağlı hocam, 2K Ultra oyunculuk için gayet ideal, eksi yanları gördüğüm kadarıyla anakart pek iyi değil, depolama da yetersiz günümüz için, ekleme yapman gerekebilir, oyunlar 200GB gibi boyutlara yaklaşmaya başladı.

Sistem fiyat performans mükemmel anakart ve işlemci bir tık zayıf sadece. Ancak piyasada bu güç için oyun yok. Hep eski oyunlar var.

Anakart konusunda ben de tereddüt ettim ama zaten memurum PC'yi çok yoracak vaktim olmuyor. 5 yılda 1 yeni PC almaktan usandım upgrade e açık olsa yeterli diye düşündüm. İşlemci neden kötü sizce? RTX 60** serilerinden bir kartı besleyebilirse kafi diye düşünüyorum.

Ne beklediğine bağlı hocam, 2K Ultra oyunculuk için gayet ideal, eksi yanları gördüğüm kadarıyla anakart pek iyi değil, depolama da yetersiz günümüz için, ekleme yapman gerekebilir, oyunlar 200GB gibi boyutlara yaklaşmaya başladı.

Kendi depolamam var hocam ekleyeceğim. Anakart konusunda beklentim yukarıda.

Anakart konusunda ben de tereddüt ettim ama zaten memurum PC'yi çok yoracak vaktim olmuyor. 5 yılda 1 yeni PC almaktan usandım upgrade e açık olsa yeterli diye düşündüm. İşlemci neden kötü sizce? RTX 60** serilerinden bir kartı besleyebilirse kafi diye düşünüyorum.

O zaman sorun yok hocam güzel sistem, hayırlı olsun. İleride işlemciyi ve ekran kartını güncellersiniz yine uzun süre götürür.

İşlemci eskidi artık 7000 serisi lazım. Bide hocam piyasada bunlar için güzel oyun yok zaten oyun tasarımları bence donanımın epey gerisinde kaldı sistemleri dlss 3.5 u denedikleri cyperbunk 2077 bile pek beğenilmeyen 2020 oyunu.

İşlemci eskidi artık 7000 serisi lazım. Bir de hocam piyasada bunlar için güzel oyun yok zaten oyun tasarımları bence donanımın epey gerisinde kaldı sistemleri DLSS 3.5'u denedikleri cyperbunk 2077 bile pek beğenilmeyen 2020 oyunu.

İşlemci 7000 serisi zaten hocam. Aynı sitede 4070 Ti + Ryzen 5 5600'lü sistem vardı işlemci eski diye almadım. Dediğim gibi ileride sıfırdan PC almadan upgrade ile idare etmek istiyorum.
Özellikle oyunların önünde bir sistem istedim geleceğe yönelik olsun diye. Zaten 2K da kullanacağım çok da önünde olmuyor o yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı