Can Yaman abartılıyor

Yasla ilgisi oldugunu sanmiyorum.
Yakışıklı.
Reis senin derdin ne anlamadım bir insana bu kadar koru körüne bağlanmışsin. Hayatımda hiç Minecraft oynamadım 7/24 FIFA ve Rdr 2 insanları da oynadığı oyunlara göre ayrıştırmak da farklı bir şeylik neyse
Ustam size demedim ki ben üst tarafta efe diye bir arkadaş ben daha yakışıklıyım demis ya ben ona dediniz sanmıştım 😶

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    38,3 KB · Görüntüleme: 43
Sen kiz misin? Can Yaman gibilerinin nesini yakisikli buluyorsun?

Ya ne alaka kanka sana göre yakışıklı değil bana göre yakışıklı tamam uzatmaya gerek yok.
Anladık milletimizde kıskançlık ve çekememezlik tavan yapmış ama bu kadar da olmasın. Yakışıklı adama bile çirkin diyecek kadar düşmeyin. Kendinizi kandırıyorsunuz.
Deminden beri diyicem de ayıp olur diye demedim siz dediniz adam gayet yakışıklı ve esmer tenli hâlen dalga geçiyorlar.

Anladık milletimizde kıskançlık ve çekememezlik tavan yapmış ama bu kadar da olmasın. Yakışıklı adama bile çirkin diyecek kadar düşmeyin. Kendinizi kandırıyorsunuz.

Ne kıskanacağım arkadaş? Rahatsız oluyorum böyle niteliksiz hiçbir işe yaramayan insanların TV'de ve internette gözüme sokulmasından yoksa beni ilgilendiren bir şey yok. Tanımam etmem ve tanımakta istemem.

Ne kıskanacağım arkadaş? Rahatsız oluyorum böyle niteliksiz hiçbir işe yaramayan insanların TV'de ve internette gözüme sokulmasından yoksa beni ilgilendiren bir şey yok. Tanımam etmem ve tanımakta istemem.

Kimse senin gözüne zorla sokmuyor magazin kanalı takip ediyorsan genç kızlar gibi orası başka, kanalı değiş gelip burada drama yaratmana gerek yok :)

Kimse senin gözüne zorla sokmuyor magazin kanalı takip ediyorsan genç kızlar gibi orası başka, kanalı değiş gelip burada drama yaratmana gerek yok :)

Genç kızlar gibi konuda bir saattir savunan sensin adamı bana gelip bunu mu söylüyorsun?

Geri
Yukarı