Kitap Can Yayınları 10 TL kitap kampanyası

Kargo ücreti konusuna kadar çok iyiydi indirim. 2-3 kitap alacağım, kitapların kendisi kadar kargo çıkacak. Bana mantıklı gelmiyor. Amazon'dan alırım indirim olduğunda. Hatta bu kitabı merak ettim ve baktım. 1.5 TL fark vererek ücretsiz kargo ile alabiliyorum. Şu anda bile daha mantıklı Amazon. :)

Kargo ücreti konusuna kadar çok iyiydi indirim. 2-3 kitap alacağım, kitapların kendisi kadar kargo çıkacak. Bana mantıklı gelmiyor. Amazon'dan alırım indirim olduğunda.
10-15 lira kargo çıkar diye düşünüyordum. Konuyu açtıktan sonra iyice inceledim hoşuma giden bir sepet yaptım 30 TL'lik, sepeti tamamlamak istediğimde 60 TL yazdı. Bir üründen 2 adet falan koyduğumu düşündüm ancak kargo fiyatını görünce şok oldum.

Kargo ücreti konusuna kadar çok iyiydi indirim. 2-3 kitap alacağım, kitapların kendisi kadar kargo çıkacak. Bana mantıklı gelmiyor. Amazon'dan alırım indirim olduğunda. Hatta bu kitabı merak ettim ve baktım. 1.5 TL fark vererek ücretsiz kargo ile alabiliyorum. Şu anda bile daha mantıklı Amazon. :)

Aynen zaten yukarıda belirttiğim 5 tane kitaba Amazon’da baktım, hepsi Can Yayınları baskısı olacak şekilde alınca kargo dahil 51 TL yapıyor zaten. Hatta site Amazon olunca bazılarında daha iyi çevirileri de tercih etmek mümkün. Mesela @Esperoja da belirtmiş Jack London denince Levent Cinemre çevirileri çok iyidir, İş Bankası’ndan alınır, başka bir kitapta YKY baskısı alınır, İletişim baskısı alınır vs.

Zamanında ben de çeviriye kitap özelinde çok bakmadan hep İletişim ve Can ağırlıklı alırdım klasikleri, halbuki her kitap için ayrı ayrı düşünmek lazım. Mesela Böyle Buyurdu Zerdüşt’ün 50 farklı yayınevi baskısı vardır ama kitabın en iyi çevirilerinden biri ufak bir yayınevi olan Pinhan’dan çıkmıştır, Ahmet Cemal çevirisidir çünkü. Faust hakeza, bir ton çevirisi vardır ama en iyisi yine küçük bir yayınevi olan Doğubatı’dadır.

kitap.jpg

22 TL burası. Güzel bir anlaşma oldu bence. :D Amazon ve Prime olayını bu yüzden seviyorum.

Eki Görüntüle 1421218

22 TL burası. Güzel bir anlaşma oldu bence. :D Amazon ve Prime olayını bu yüzden seviyorum.

Güzel tercihler. Seçtiğiniz iki kitap da iz bırakacak kitaplar, Werther’i beğenirseniz onun romantik değil toplumcu versiyonu diyebileceğim Martin Eden’i de öneririm.

Yeraltından Notlar ise başucu kitabı tadında. Tam bir modernite eleştirisi, birkaç yılda bir tekrar okunacak cinsten.

Güzel tercihler. Seçtiğiniz iki kitap da iz bırakacak kitaplar, Werther’i beğenirseniz onun romantik değil toplumcu versiyonu diyebileceğim Martin Eden’i de öneririm.

Yeraltından Notlar ise başucu kitabı tadında. Tam bir modernite eleştirisi, birkaç yılda bir tekrar okunacak cinsten.

Çok teşekkür ederim. Martin Eden'i birkaç ay önce almıştım Amazon indirimlerinde ama henüz okuma fırsatım olmadı. Werther'i merak ettim fazlasıyla, onu bitirince diğer kitaba da geçebilirim bu bahaneyle.

Geri
Yukarı