Kitap Can Yayınları Mini Kitaplarda indirimler

Bu mini kitaplar kısaltılmış mı oluyor yoksa ölçek olarak küçültülmüş tam metinler mi oluyor?

Bugün elime ulaştı, teşekkürler.

Boyutunu merak edenler için:
1678194637140.png

Can Yayınları bu kitapları bildiğim kadarıyla pek basmadı veya çok nadir basıyor. O yüzden özellikle Suç ve Ceza veya Karamazov Kardeşler gibi kitapların mini kitap halini bulmak epey zor. Hediye olarak da mükemmellerdir. Fiyat karşılaştırmalarını ekleyemedim, çoğunu tek sıfır olarak satan platform Kitapseç olduğu için piyasa fiyatlarına erişemedim ancak 2. el olarak genellikle 50 TL üzeri oluyor.

Can Yayınları'nın ciltleme ve basım hakkında verdiği bilgilerin derlenmiş hâli aşağıda.
Yurt dışında Flipback/Dwarsligger olarak geçen bir basım türü. Kitaplar Jongbloed bv tarafından Hollanda'da üretilmiştir. Indoprint kağıdına ve patentli mizanpaj kullanılarak üretilmiştir. Kitabın Indoprint kağıtlarını Bolloré Thin Paper üretmiştir, çevreye zararsız özel bir kâğıt hamurudur.

Bu tarz koleksiyonluk tatlı kitapları bu fiyata kaçırmamanızı öneririm. Okuması da fazlasıyla rahat, örneği yatakta yatarken ağır bir kitap olan Suç ve Ceza'yı tutmaktansa mini kitap halini okumak kat kat daha konforlu. Cebinize sığabilecek küçüklükteler, kalınlıkları da epey ince ve açık alanda okumaya uygun.

Aşağıdaki arama sonuçlarına bakarak Kitap Seç üzerinde satılan mini kitaplara bakabilirsiniz.

Beğendiğim ve indirimde olan ürünleri de bırakıyorum ancak kesinlikle kendiniz de bakın.

Suç ve Ceza 13.65 TL.

Zorba 16.45 TL.

Karamazov Kardeşler 28 TL.

Ateşten Gömlek 14 TL.

Beyaz Diş 11.55 TL.

Boyutları hakkında fikir oluşturması için;
Eki Görüntüle 1691250
Çok teşekkürler hocam aradığım kitaplarında linikini atmışssınz hemde can yayınları 10/10.

Yeni konular

Geri
Yukarı