Canım oyun oynamak istemiyor

PlayStation'ınız varsa ve bütçe de varsa, Ghost of Tsushima kesin önerimdir. Şahsen 8 yıllık bilgisayar hayatımda, The Last of Us, Tomb Raider, Mafia, GTA serileri dahil gördüğüm en iyi hikayeye sahip oyundur. Grafik açısından zaten iyidir.

Maalesef PlayStation'um yok.

Bende çok fazla böyle zamanlar yaşıyorum, normal diyebilirim. Oyun oynamak istiyor ve oynayınca zevk alamayıp kapıyorsan seni odaklanmaya zorlayan oyunlara yönelebilirsin. Aklıma gelenlerden; Disco Elysium, Papers, Please önerebilirim.

Disco Elysium kütüphanemde mevcut indirip oynamayı bir deneyeyim.

RDR 2 oynayarak zaten son vuruşu yapmışsın. Ondan daha iyisini bulamadığın için diğer oyunlara sarmaman normal hocam. BF 1-5 dene.

Evet hocam RDR2 cidden acayip bir şeydi oynarken gözümü ekrandan ayıramıyordum.

Bende çok fazla böyle zamanlar yaşıyorum, normal diyebilirim. Oyun oynamak istiyor ve oynayınca zevk alamayıp kapıyorsan seni odaklanmaya zorlayan oyunlara yönelebilirsin. Aklıma gelenlerden; Disco Elysium, Papers, Please önerebilirim.

Evet hocam tam olarak durumu özetlemişsiniz oyun oynamak istiyorum fakat oynayınca zevk alamayıp kapatıyorum.

Farklı şeylere yönel dizi film kitap cizgi roman vb canın oyun çekerse oynamaya geri dönersin veya oynadığın oyunlar modlanabiliyor ise modla farklı bir hava katar oynama iştağın kabarır.

Hocam God of War oynayın RDR2'yi unutturabilecek tek oyun piyasadaki.

Geri
Yukarı