Canım sıkıldı, gideyim de Udemy'ye kurs hazırlayayım

Makaleler
13
Yer
Hinohara Nishitama
Benim favorim 950 25 liralik udemy kursuyla aranan yazilimci olan arkadaslar. 12550 tane aranan yazilimci yetistirmis simdiye kadar.
12 video ile hızlı anlatım adı altında Colorama'dan Pandas'a atlayan kurslar 12.550 aranan yazılımcı yetiştirdiyse biz ne duruyoruz hocam?
Güzel görsel efektli videolar ve animasyonlar olsun kaliteli dursun. Ne de olsa içeriğinin önemi yok. Ne gerek var anlatmakla uğraşmaya?

Udemy'ye kurs paylaşasım geliyor arada sırada :) Birleşip 2 kurs hazırlasak, başlık da "Bütün Yazılım Dillerini 3 GÜNDE Öğren!" olsa. Temel 5 fonksiyon 4 operatörden bir anda yapay zekaya atlasak...
Sazan.avi :matrix:

Udemy kursları dolandırıcılık mıdır şeklinde bir konu da açılabilir aslında. Ne de olsa kursların yarısından fazlası benim yukarıdaki düşüncem ile oluşmuş kurslar.

12 video ile hızlı anlatım adı altında Colorama'dan Pandas'a atlayan kurslar 12.550 aranan yazılımcı yetiştirdiyse biz ne duruyoruz hocam?
Güzel görsel efektli videolar ve animasyonlar olsun kaliteli dursun. Ne de olsa içeriğinin önemi yok. Ne gerek var anlatmakla uğraşmaya?

Udemy'ye kurs paylaşasım geliyor arada sırada :) Birleşip 2 kurs hazırlasak, başlık da "Bütün Yazılım Dillerini 3 GÜNDE Öğren!" olsa. Temel 5 fonksiyon 4 operatörden bir anda yapay zekaya atlasak...
Sazan.avi :matrix:

Udemy kursları dolandırıcılık mıdır şeklinde bir konu da açılabilir aslında. Ne de olsa kursların yarısından fazlası benim yukarıdaki düşüncem ile oluşmuş kurslar.

Çoğu para kazanmak değil de CV'sine kursum var demek için yapılmış komiklikler şakalar filan. Çünkü yazılımda çok para var diye milleti gaza getiren bir kesim var. Ben de diyorum ki 10 sene sonra ustalık ve teknik işlerde daha çok para kazanabilirsiniz. Not: Çok büyük bir proje yapıp tuttururum diyorsanız o ayrı mevzu.

Kurs alıyorsanız Türklerden almayın. Pixelart için aynı anda birisi giriş birisi orta iki kurs almıştım. Girişteki adam Türk'tü ve sözde animasyona kadar öğretecekti. 2 saati geçip bırakmış. Diğer adam ise 30 saatlik içeriğe sahip olsa bile hala daha Discord'dan sorulan sorulara göre kursa ekleme yapıyor.

Geri
Yukarı