Canım sıkılıyor ne yapabilirim?

IDenizI

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Okul günleri canım sıkılmıyor fakat, tatilde canım çok fena sıkılıyor saçma saçma şeyler düşünüyorum (halıların yerlerini 2 dakika içinde değiştirebilir miyim gibi), bir de 15 tatile gireceğiz daha fazla sıkılıyorum, oyun oynasam diyorum artık zevk vermiyor, kitap okuyayım diyorum 1 sayfayı bile okuyamadan sıkılıp kapatıyorum, bazen sıkıntıyı biraz bastırabilmek adına müzik açıp hayal kuruyorum sonra içimden bir ses sanki olacak diyor bundan da vazgeçiyorum. Bu normal bir sorun mu yoksa psikolojik bir sorun mu bir de bunu düşünüyorum.

Kitap okumayı tekrar dene yanlış kitap seçmişsindir, başka kitap varsa ağabeyinin, ablanın, diğer kardeşlerinde, anne ve babanın onların kitaplarına bak.

Okul günleri canım sıkılmıyor fakat, tatilde canım çok fena sıkılıyor saçma saçma şeyler düşünüyorum (halıların yerlerini 2 dakika içinde değiştirebilir miyim gibi), bir de 15 tatile gireceğiz daha fazla sıkılıyorum, oyun oynasam diyorum artık zevk vermiyor, kitap okuyayım diyorum 1 sayfayı bile okuyamadan sıkılıp kapatıyorum, bazen sıkıntıyı biraz bastırabilmek adına müzik açıp hayal kuruyorum sonra içimden bir ses sanki olacak diyor bundan da vazgeçiyorum. Bu normal bir sorun mu yoksa psikolojik bir sorun mu bir de bunu düşünüyorum.
Kitap okumayı tekrar deneyebilirsin, kendi kitap zevkini bulmalısın ozaman kitap çok sarıyor işte...
Birde dediğin gibi saçma şeyleri insan bazen düşünür ama bu süreklilik halindeyse ozaman bir doktora görünebilirsin fakat bu düşünceler bence sıkıldığın ve yapacak birşey bulamadığın için oluyor.
Matematik çözmeyi deneyebilirsin altyapın yoksa küçük işlemler (çerez diye adlandırdığımız :D )
yapabilirsin.
Şarkı söylemeyi deneybilirsin, farklı oyunlar satın alabilirsin vs.

Çek.

BE2FE574-66DE-402C-B93E-790C900F7AFA.jpeg

kardeşim ruh ikizimsin. Ben bu sıkkınlığı dizginlemek için tatilde adobe programları öğrenmeye çalışacağım. oyun seçen birisiysen origin,ea,xbox accessler var onları alıp farklı farklı oyunlar oynayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı