Canın çok fazla sıkılması

Herkese öncelikle merhabalar arkadaşlar. Konuyu kısaca size özet geçeyim. Canım cok fazla sıkılıyor yapacak bir şeyler bulamıyorum. Dışarı çıksam diyeceğim dışarıda dolaşacak arkadaşlarım yok. Evde bilgisayar oynayayım diyeceğim ailem oyunlara para vermeme kızıyor. Bedava oyunların kitlesi de berbat. Daha cok canım sıkılır o zaman da. Sizler böyle durumlarda neler yapıyorsunuz? Yardımcı olur musunuz bana önerdiğiniz bir şeyler varsa?

Herkese öncelikle merhabalar arkadaşlar. Konuyu kısaca size özet geçeyim. Canım cok fazla sıkılıyor yapacak bir şeyler bulamıyorum. Dışarı çıksam diyeceğim dışarıda dolaşacak arkadaşlarım yok. Evde bilgisayar oynayayım diyeceğim ailem oyunlara para vermeme kızıyor. Bedava oyunların kitlesi de berbat. Daha cok canım sıkılır o zaman da. Sizler böyle durumlarda neler yapıyorsunuz? Yardımcı olur musunuz bana önerdiğiniz bir şeyler varsa?

Evde örneğin ben sıkıldığımda elime kağıt alıp origami falan yapıyorum en azından vakit de geçmiş olur.

O kadar haklısınız ki ama olmuyor işte bugün başlayacağım diyorum sonra devamı gelmiyor şu ramazanda zaten bütün gün aç kalıyoruz aslında bu zamanı değerlendirmem gerekli.
Kilo vermek çok kolay iş hocam, almak zor asıl. Koşu bandı alın bir tane en kolay spor zaten bol bol koşun, yediklerinize dikkat edin birde tamamdır, koşmayı ihmal etmeyin ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı