Canlı Derslere Katılmazsam Yok Yazılır Mıyım?

Sergio

Centipat
Bu çok kafama takıldı bu hafta. Lise 2'ye geçtim ve gerçekten uzaktan eğitimden bir halt anlaşılmıyor. Bende haliyle derslere katılmak istemiyorum ama çoğu kişi canlı derslerde yoklama alındığını ve e okula yok yazılacağımızı söylüyor. Katılmasam devamsızlıktan sınıfta kalma gibi bir durum gerçekten var mı? Şimdiden teşekkürler.

Bu çok kafama takıldı bu hafta. Lise 2'ye geçtim ve gerçekten uzaktan eğitimden bir halt anlaşılmıyor. Bende haliyle derslere katılmak istemiyorum ama çoğu kişi canlı derslerde yoklama alındığını ve e okula yok yazılacağımızı söylüyor. Katılmasam devamsızlıktan sınıfta kalma gibi bir durum gerçekten var mı? Şimdiden teşekkürler.
Canlı derste alınan yoklamalar her hafta okul idaresine veriliyor ama ne için veriliyor tam bilmiyorum illa ki bir şey için kullanırlar. Girmekte fayda var.

Ne yani canlı derse girmeyenler kalacak mı?
Kalma hakkında bir şey denmedi. Sadece haneye yazılacağını söyledi.

Biz son sınıf olduğumuz için kalmamız söz konusu değil dediler. Sadece belge alamıyoruz. Siz kaçıncı sınıfsınız bilmiyorum, ama siz de bu uygulama yapılabilir belki. Öğretmeninize sorun bunu.

Kalma hakkında bir şey denmedi. Sadece haneye yazılacağını söyledi.

Biz son sınıf olduğumuz için kalmamız söz konusu değil dediler. Sadece belge alamıyoruz. Siz kaçıncı sınıfsınız bilmiyorum, ama siz de bu uygulama yapılabilir belki. Öğretmeninize sorun bunu.
Ben lise 2'yim yazımda belirttiğim gibi yani 10. sınıfım. Ayrıca şöyle bir habere de rastladım araştırma yaparken paylaşmak isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı