Canlı derste yaşadığım durum

araba lastiği

Hectopat
Yer
Jant
Olay yaklaşık yarım saat önce oldu. Ders sosyal, konu iletişim. Hoca boş konuştuğu, uzattığı vs. için birkaç dakikalığına dersten çıktım. Bir geldim Osmanlı kuruluşuna geçilmiş. Hoca soruyor; Osmanlı kurulmadan önce (1250-1299) Anadolu'da başka hangi devletler vardı? Kimi velet diyor, Büyük İskender, kimisi diyor Haçlılar...Hoca kanser tabi. Ben de bu sırada Wo Mıc'ten mikrofon ayarı yapıyorum ki cevap vereyim. Bu konuda bayağı bir ilgim ve bilgim var ve bana göre çok basit bir soru.

Neyse bağladım mikrofonu. Dedim hocam söyleyeyim sorunun cevabını hoca da diğerleri gibi boş yapacağımı sandı herhalde. "Tamam tamam şimdi ben ilk devletleri anlatayım Anadolu'daki" dedi. Bir dünya cahil velet var tarih hakkında yaşıtlarıma göre aşırı bir bilgim var gerçekten. Arkasına hoca demez mi çocuklar hiç mi tarih bilginiz yok? Ayıp ya, cahilsiniz diyor alaycı bir tavırla. Lan söyleyeyim deyince de diğer veletler gibi boş yapacağım sanıyor. En son açıklayabilirim yazdım, açıklamaya gerek yok iyice batırdınız dedi. Abi dersten çıktığım zaman bile tarih videosu izliyordum. Ve günümüzün cahil veletleriyle aynı kefeye kondum. Troll bir durum oldu bayağı bir. Yarın anlatacağım hocama durumu.

Son düzenleme:
Olay yaklaşık yarım saat önce oldu. Ders sosyal, konu iletişim. Hoca boş konuştuğu, uzattığı vs. için birkaç dakikalığına dersten çıktım. Bir geldim Osman'lı kuruluşuna geçilmiş. Hoca soruyor; Osman'lı kurulmadan önce (1250-1299) Anadolu'da başka hangi devletler vardı? Kimi velet diyor, büyük iskender, kimisi diyor haçlılar...Hoca kanser tabii. Ben de bu sırada WO Mic'ten mikrofon ayarı yapıyorum ki cevap vereyim. Bu konuda bayağı bir ilgim ve bilgim var ve bana göre çok basit bir soru.

Neyse bağladım mikrofonu. Dedim hocam söyleyeyim sorunun cevabını hoca da diğerleri gibi boş yapacağımı sandı herhalde. "Tamam tamam şimdi ben ilk devletleri anlatayım Anadolu'daki" dedi. Bir dünya cahil velet var Osman'lı ve tarih hakkında yaşıtlarıma göre aşırı bir bilgim var gerçekten. Arkasına hoca demez mi çocuklar hiç mi tarih bilginiz yok? Ayıp ya, cahilsiniz diyor alaycı bir tavırla. Lan söyleyeyim deyince de diğer veletler gibi boş yapacağım sanıyor. En son açıklayabilirim yazdım, açıklamaya gerek yok iyice batırdınız dedi. Abi dersten çıktığım zaman bile tarih videosu izliyordum. Ve günümüzün cahil veletleriyle aynı kefeye kondum. Troll bir durum oldu bayağı bir. Yarın anlatacağım hocama durumu.

Böyleleriyle aynı havayı soluduğuma utanıyorum.

Buna bruh denir kafana takma sorun sınıfta.
1602058110132.png

Yeni konular

Geri
Yukarı