Canlı yayın için capture card önerisi

Merhaba dostlar canlı yayın işine girmek istiyorum fakat bilgisayarımın donanımı yüksek değil, ben de capture card almak istiyorum fakat bir bilgisayar üzerinden capture card ile görüntü alıp aynı anda yayına verebilir miyim? Eğer bir bilgisayar üzerinden yayın açabilirsem capture card önerisinde bulunur musunuz?

Sistem özelliklerim;
İşlemci: i7 4790
Anakart: ASUS H81 m-d
RAM: 16 GB 1600MHz
Ekran kartı: ASUS ROG GTX 1650

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kartların mantığını çözemedim ben yine obs veya bir yayın programı üzerinden ekrandaki görüntüyü yada o kart üzerindeki görüntüyü obs aktarıp ordan yayına vermiyor muyuz kendi web kameradaki görüntümüz gibi
işlemci yorulmuyor mu böyle olunca çözemedim Fps üzerinde etkisi nedir (Sistemim 2700x gtx 1080 16 GB Ram 2833 mhz böyle bir karta ihtiyacım olur mu )

Bende anakartın ıcınden capture card cıktı .1080p60 fps veriyor.Benim i9 lu bi sistemım var tek pc yayın yapıyorum kullanmadım fakat urunu merak ettıgımız ıcın bı 2 saat denedık fayet iyi elgatonun pcie kartıyla kıyasladık gecikme vs söz konusu değil :) Ürün gayet başarılı msi nin ve uygun fiyata satıyorum ilgilenirsen

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı